Toplam 11 sonuçtan 1 ile 11 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ölüyorum

MoonGuardian
    Misafir

Standart Ölüyorum

Arkadaşlar benim bard charım var ve ölüyorum herhangi bir yaratığa dalınca pot kullanmak için 15 saniye bekleme işi fena oldu eskiden hızlı hızlı içiyodum şimdi öl allah öl bunun engellemenin hızlı pot içmenin bir yolu var mı ?

neuramancer
    Misafir

oldu hem bardsın gel sen en ii damageyi ver bide hızlı pot iste bu ne yaw avrupa char açanda amma aç gözlü oluo

xorhunx
    Misafir

Alıntı neuramancer Nickli Üyeden Alıntı
    oldu hem bardsın gel sen en ii damageyi ver bide hızlı pot iste bu ne yaw avrupa char açanda amma aç gözlü oluo
    sapına kadar haklısın artık pot volaylarıda bizle aynı olsa heralde 50lwlda 80liklerle kapışcaklar hele clericse 30lwl da başlaro lay(gerçi 30da skill yok ma olsun)

Forum LvL 1 - 20 kobra852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en iyisi Wizard 20 lvl de 30 lvlFull Str Blader e Tek attım
    suan Rogue kasıyom 22 lvl :-D

MoonGuardian
    Misafir

pardon ama 12lwlim ve yarstık keserken habire ölüyorum hiç de iyi damage fln yok 15 saniye çok fazla!

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MoonGuardian Nickli Üyeden Alıntı
    pardon ama 12lwlim ve yarstık keserken habire ölüyorum hiç de iyi damage fln yok 15 saniye çok fazla!
    ya skilleri yanlış gittin yada damage veremiosun,o charı sil ve kendine bir wizard aç. çünkü wizardlar o 15 saniye içinde yaratığı öldürmeyi bırak tek atıyorlar bırak bota bot kassın..
    Biz bir günde kral olmadık,bir günde de tahttan inmeyiz...

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı xorhunx Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı neuramancer Nickli Üyeden Alıntı
    sapına kadar haklısın artık pot volaylarıda bizle aynı olsa heralde 50lwlda 80liklerle kapışcaklar hele clericse 30lwl da başlaro lay(gerçi 30da skill yok ma olsun)
    bunun aç gözlülükle alakası yok benım 44 lwl carım vardı,yeni car açtım europa ondakı oldugum kadar oldum 15 lwl de, ölmek ne kadar can sıkıcı biliyormusun sen ( bu arada wizard ım)

...

MoonGuardian
    Misafir

Alıntı tExAs Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı MoonGuardian Nickli Üyeden Alıntı
    ya skilleri yanlış gittin yada damage veremiosun,o charı sil ve kendine bir wizard aç. çünkü wizardlar o 15 saniye içinde yaratığı öldürmeyi bırak tek atıyorlar bırak bota bot kassın..
    ben BOT MOT istemiyorum hakkıyla kasmak en iyisi ve 15 saniye dediğim şu pot içince geçen 15 saniyelik süre yoksa yaratıkları 5 saniyede öldürüyorum ama bazı yaratıklar tepeme çullanınca hepsine birden yetişemiyorum hey gidi anam hey eskiden chinada 5 black tiger birden saldırırdı tık olmazdı bende şimdi böhüüüğ!

Goktuu
    Misafir

bende wizardDIM bende her dakka ölüodum we en sonunda sinir krizi geçirdim. we oyunu bıraktım şimdi yeni serwer ı bekliorum. rouge yada warrior açıcam str die

Teamsah63
    Misafir

Ben Wizardım ve Tepeme En Az 10 Monster Toplayıp Alanla Kesiom Toplu Exp Gelio Şuan 4-5 Tanede Alan Skilli Var!!Ve 22 Lwl im Herculesdeyim!!

Kurtay_TR
    Misafir

bende wizard'ım daha 9 lwl iken gittim jangana 16 lwl banditleri kestim.çok güçlüler beaaa süper bi charcter seçimi yaptığımı ozaman farkettim.

Bu Konu İçin Etiketler