Toplam 18 sonutan 1 ile 18 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: ARKADALAR EUROPA MI DAHA GL ASYA MI ? (ANKET)

dodo16
    Misafir

Standart ARKADALAR EUROPA MI DAHA GL ASYA MI ? (ANKET)

ARKADAALAR SANK EUROPA YI DAHA GL YAPMILAR SZN GRLERNZ NELERDRRR

V.I.P. Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer
    Antalya/Mnvgt .[uA]ydN`o7

hayr bence alakas yog 15 sn can basan adamdan hayrm gelr bu kstlama bence ii bitiriyor europa hec ei deil D
    bir ey daha var acaba hepberaber mail atsak 15 sn iini iptal etmek iin? joymax a ne olur sizce ?

...

mymahmut
    Misafir

Allah Rzas in ngilizceden anlayan birisi joymax 'a mail atsn da u 15 sn bir mp basma olayndan kurtarsn

Acemi___
    Misafir

bence europaLlarda bole yaptlarsa b neden vardr. BeLkde 90 lvl tahmn sadece europaya geLcek tahmn bence.beLkde dc oLayn cozmeye calstlar. ama bence 15 snde b pot cen b boka yaramas 90 da olsa.

V.I.P. Angells - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    16.04.2007
    Bulunduu yer
    Belli Deil

1. Europe karakterler chinese karakterlerden daha gl .

60lvl bir europe wizard karakter 70lvl bir chinese int karakteri tek skill ile alyor bu video lar ile kantlam bir gerektir. europelilerin 15sn yede bir pot basmas ok gl olmalar ve party ile kastklar iindir. party ile kasarken bir cleric karakter dier kiilere can basabilir. ve yeniden diriltebilir.

90 Level ise sonradan Chinese karakterlere geliyor. belki ilerde europe lilere de gelebilir. europelilerde uan max level 80 dir.

15sn ye pot basmay kaldrsnlar die bir mail gnderecek olursanz , hi okumadan direk silerler ben olsam bende silerim. nk ksro da kalkmayan ey bizde kalkmaz. eer kaldrrsalarda party ile kasmann bir anlam olmaz.

Umarm Yararl olmuumdur.

yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer

suna katlyorum su anda oyun tek ks kasma oyunu deil benim grm, ama su 15 sn daha ksa olablrd gitssin 5 sn koysun ben 20 lwl m 900 mu ne canm var canavar bana critic 700vuruyor ben ne yapaym yatmayp kac san nere kadar D

...

Teamsah63
    Misafir

Evet Arkadalar Biz Geen Bir Arkadala nt Cafede Denedik Bunu Ben 22 Lwl Bi Full nt Wizardtm O se Full Str 39Lwl Bi Bladerdi Constantinople de Bi Pvp Yaptk O Bana 800 Vurdu(Canm 906)Ben Ona Fire Bolt ve Eath Shock Skillerini Vurdum ve ld.Can se 3,5 k

KAZIMSER
    Misafir

Alnt Teamsah63 Nickli yeden Alnt
    Evet Arkadalar Biz Geen Bir Arkadala nt Cafede Denedik Bunu Ben 22 Lwl Bi Full nt Wizardtm O se Full Str 39Lwl Bi Bladerdi Constantinople de Bi Pvp Yaptk O Bana 800 Vurdu(Canm 906)Ben Ona Fire Bolt ve Eath Shock Skillerini Vurdum ve ld.Can se 3,5 k
    arkadan dedii gibi pot basmyo olabilirler ama vurular gercekten ok gl. dwhg da 24lvl bi stafn macigal gn grdm nerdeyse 42 sword kadard yaln hatrlamyosam 32de olabilir

gecekal
    Misafir

arkadaslar europanlar daha guclu bence benm b buyucu charm war en actm 10 lwlm 14 lwl canavarlarna tek atyom

silivrigfb
    Misafir

15 sn pot kt ama daha ok vuruyolar tekte alyolar mesela pota gerek kalmyor...

Forum Lvl 150 tExAs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    08.05.2007
    Bulunduu yer
    Bursa

sktn durumda ne yaposun peki ? :-D
    Biz bir gnde kral olmadk,bir gnde de tahttan inmeyiz...

yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer

27 lwl wizard arm vard braktm neden nk resmen korkarak oynuyorsun partyden ka gianttan ka ee ne anladm ben bundan unique lerde ne yapacan pff sana bi koyacak gm imdi str atm sper dalom walla party giant tavsyem str an tmm belk wizart la adama tek ekiyor olabilirsiniz ama adam size eyrek vuruyor bunuda gz nne aln

...

_METEHAN_
    Misafir

Adamlar 15 saniyede bi pot kullano ama o 15 saniyenin bedelini alo 72 lvl bi wizard silah sosun +7 sworda bedel magical attacka sahip stelik 72+0.. bunun 64+7 sosun olduunu dn yani sen diosun 15 saniye az ama adam bilki 15 saniyenin hakkn ske ske alo tabi ben gene de chineseden vazgemem nk 15 saniyede ne harikalar yaratrm

yelik Tarihi
    19.06.2007
    Bulunduu yer

15 sn cok uzun br zaman ,wizart: kend lwl ndek party ve giant a yatmak ok kt birey.[/quote]

...

mesreb
    Misafir

15 sn olay millet surekl wzard vs. char acmayp cleric char acsn de tesvk amal yaplan br olaydr..ayrca europe karakterler china karakterlere gore daha guclu...br clericin nt ve str verme ozel var 20 lvlde 7 str 9 int vero 50+ olduunda nerdeyse 40 str 60 int verecek bunun avantajn dusunun b kere ... eer olurda lerde savas iin updateler yaplrsa arkasnda clerc olan b europe char devrmek ok zor olacak..

devilsekoo
    Misafir

Beyler european inden daha gldr nk en pis vuran char staffdr en ok critical vuranar xbowdur en uzaktan vurn xbowdur peki chinese nin ne zellii var en gzel rnek blade seri vruyo diyonuz ne kdr giriyor 600-800 wizard onlar tekte alyor crossbow tekte alyor iyi dnn

AbYss_BJK
    Misafir

europlar uurmular!
    fazla gl oldular.onlar daha gl

GFXer Grafikerdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02.04.2008
    Bulunduu yer
    Mula/BodRum

arkadalar ben bu silkroad'daki Nerdeyse hemen hemen warlock hari tm karakterlerin 90 lv'lerini Gerek le sRemu fln deil oynadm kendimde 7x farml wizard char var. 1 wizard char kendi lv'ine kslmaz min 3 lv aa olucak. 2. 15 sn pot olay wizardlarda ilemez nk canavar ya ona tek atar yada 10 can brakr wizard alan skilleriyle onu her halkuarda yatrr olmad vigor basarsn ben ahsen Hi pot almyorum inventorym'de 2*50 xlarge vigor var oda giant fln keserken zaen recovery division Var Pot'a gerek kalmyor o yzden ok rahat kaslyorum Avrupa ve in'de Kullanmas en zor char wizard'dr yatrmak ok basit ama nemli Olan o charn yatamamas.Wizard char char ok para yer her lv'da zerin +4 5 olmasada imkann varsa +3 yapmlsn hele hele 40'tan sonra.

Game: Silkroad ONLINE
    Server: Olympus
    Character:Justiz
    Level:8x