Toplam 7 sonutan 1 ile 7 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: yeni sro da trader hunter & thef lk nasl oluyor ??

mehmetozturk
    Misafir

Standart yeni sro da trader hunter & thef lk nasl oluyor ??

arkadslar yen sro ndrdm ama baz degsklkler yapmslar ben thef olamadm nasl olunuyor ??

Teamsah63
    Misafir

Arkadam Bende Thief Olcaktm Ama Bana Thief Yerine Trader Yada Hunter Olmam Tavsiye Ettiler Traderi Ben Beceremiom Thiefinde NPC"sini Bulamadm.En yisi Hunter Olmak

9th Wonder 9th_wonder - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    23.02.2007
    Bulunduu yer
    stanbul

Abraxas'dan alntdr. http://sro.onlineoyun.gen.tr/europe-gen ... t8508.html
    Soduun sorunun cevab burda var.

Meslek Kurumlar

Silkroad Online'da Hunter-Trader ve Thief olmak zere eit meslek vardr ve bu meslekelrin ayr ayr kurumlar vardr. Trader ve Hunter kurumunu ehirlerde NPClerde bulabilirsiniz ancak Thief kurumu ancak Thief townda bulunur ve buraya gitmek iin kullanabileceiniz NPCler:
    -Jangan'da Gisaeng Yumi
    -Constantinople' deki Soldier Kartino

-Meslek kurumuna kayt

-Bir kuruma kayt olmak iin oyuncunun en az level 20 olmas ve herhangi baka bir kuruma ye olmam olmas gerekir.
    -Kuruma kayr iin gereki olan para oyununcunun levelna gre alnr.
    -Eer oyuncu bundan nce baka bir meslekle uramsa nceki meslein tm bilgileri silinir.
    -Bundan nceki tm bilgiler balang duruma getirilmitir.

-Meslek kurmundan ayrlma

-Kurumdan ayrlmak iin oyununcun o an hibir meslek eyas takmam olmas gerekir.
    -Oyuncunun o kurumdaki tm bilgiler silinir ve baka bir kuruma girmek iin karakterin 7 gn beklemesi gerekir.
    -O meslekle ilgili tm bilgiler silinir.

V.I.P. teLfets - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27.01.2007
    Bulunduu yer
    istanbul

hzL ve dogru bir cevap + rap benden Forumda bu anlamda desteki arkadaLarmzn cogaLmasn istiyoruz. tek amacmz oyunu daha oynanabiLir bi yere tayabiLmek forumumuzu ise buna yardmc en nemLi etken haLine getirmek arkadalar hepinizden bu konuda yapc ve katkc oLmanz istiyoruz.

yusuf
    Misafir

ya ben u kervan bi yapamadm 10 k istiyo veriyom para yetersiz diyo ben bir sr para var kabul etmiyo

enes.ertas
    Misafir

Alnt Teamsah63 Nickli yeden Alnt
    Arkadam Bende Thief Olcaktm Ama Bana Thief Yerine Trader Yada Hunter Olmam Tavsiye Ettiler Traderi Ben Beceremiom Thiefinde NPC"sini Bulamadm.En yisi Hunter Olmak

BENCE YALNIS SOLUOSUN.EN S THF OLMAK BEN AKAMA KADAR PARAMI HARCIYORUM.AKAM 1-2 SAAT THIFLIK YAPIORUM TUM HARCADIGIM PARA FAZLASIYL GERI GELIO.BENCE EN IISI THIF OLMAK

cmpstlc
    Misafir

arkadalar meslek edinmek iin nce meslek guildine ye oluyoruz daha sonra alias yazsna tklp takma ad aloruz yaani o meslegi yaparken o isimle dolaorz ve meslek itemleer sadece ehirde giyilip ckartlabiliyor.Bu arada istanbuldaki thief agent harbor a girmeden nceki tarafalarda bi guard tarafndan teleport oluorz