Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: OYUN PAT DIYE KAYBOLUYO

gozleri
    Misafir

Standart OYUN PAT DIYE KAYBOLUYO

Arkadaşlar Europa Geldi geleli oyunu botla olsun botsuz olsun oynamaya çalışıyoruz ama returnlayınca yada Başka Zamanlarda aniden Bir anda oyun kayboluyor Biliyorum bu ekran kartından kaynaklanır ama emin oldugum bu sorunun bizim ekran kartlarından ve ramdan kaynaklanmadığı çünki Arkadaş Yeni pc Aldı ondada aynı sorun var çevremizde bi kaç kafede de Aynı sorun Var oyundaki Arkadaşlardada Aynı sorun Var . Silkroaddaki siteyede ceviri programı ile Düzeltilmesi için çat pat Bişeyler Yazdım .

Ekran ayarlarını oyunun grafik ayarlarını falan hep degiştirdim yinede oyun kayboluyor bir anda

bot la Demeyin botsuzda aynısını yapıor bir pc Degil kafede tüm pc lerde aynı sorun Var Acaba Bir Bilen Yada deneyim sonucu öğrenen varsa paylaşabilirmi Lütfen gıcık oldum oyuna iyice Vallahi yav

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bendede aynı sorun var mesela oyudayım ısınlanırken ekran donuyor. yada senın dedıgın gıbı pat dıe gıdıyor sorun ne acaba

...

emirhan26
    Misafir

Aynı Sorun Bendede Var Işınlarnırken Ekran Donuyor

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende bot ta iken, reverse return scroll un tam bittiği an oyun donuyor bazen.
    Bunun sebebi botu yapanların client ı modifiye etmeleri ve bunun da bu tip bug lara yol açmaması çok zor. illaki böyle problemler olacak. Bot yokken hiçbir problem olmuyor çünkü.

Oyunun birden kapanması, diğer bazı oyunlarda, RAM yetersiz kaldığında aynı sorunu yaşamıştım. Mesela guild wars da 512mb ram li makinada devamlı oyundan atma problemi olmuştu.

Kesin bir cevap bulmak zor ama sisteminizde bir kerede bir şeyi değiştirerek deneme yanılma ile sebebini belki bulabilirsiniz (inşallah).

Görüntü kartı driverlar, C sürücüsündeki boş yer miktarı, programların internete bağlantılarını vs kontrol eden güvenlik yazılımları gibi kontrol edilecek pek çok şey var.

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunda en önemLi etken cronosunda soyLedi gibi bot kuLLanıcıLarının kuLLanmış oLduğu cilient. Bot kuLLanamayan arkadaşların ise önceLikLe pc de özeLLikLede program files ın buLunduğu c sürücüsünde yeterLi yerin oLup oLmadığına bakmaLarıdır. Hata wermeye dewam ederse okuyamadığınız ve iki soru işareti oLan sistem bilgiLerinizin yazıLı oLdugu kutuda monitörünüze göre sağdaki kısmı seçmenizdir. Bunu birkaç kez yapacaktır ama siz aynı şıkkı seçmeye dewam edin
    3-4 denemeden sonra hatayı rapor etmiş oLacak ve görmezden gelecek siz oyunu oynamaya dewam edebileceksiniz.

rasimtas
    Misafir

Aynı sorun malesef bendede war oyun pc yi cok kasıyo önceden böle degildi europa geldi geleli pc yi kasıyo :S

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rasimtas Nickli Üyeden Alıntı
    Aynı sorun malesef bendede war oyun pc yi cok kasıyo önceden böle degildi europa geldi geleli pc yi kasıyo :S
    evet artık biraz daha güçlü makina istiyor.
    en basit mantıkla 7mb olan sro_client 8mb olmuş. Bizim arkadaşta da oyun çok duraklıyor oynanmıyor artık. RAM ihtiyacı artmış oyunun belliki.

V.I.P. Aydn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cronos oyun acılırken bır video varya sehrı dönen video onu iptal etmenın bir yolu var mı acaba ?

...

burdid
    Misafir

bende bazen bir yerden bir yere ışınlanmak o kadar uzun sürüyoki oyun bile o süreden kısa yükleniyo, tabi bu bazen oluyo bazen donuyo (ışınlanırken) 5 dak filan sürüyo,, ama alıştım bile artık...

Forum LvL 1 - 20 kobra852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

malesef bendede war 2gb war oldu halde :?

kelejos
    Misafir

Standart CaBALLL

ya arkidaslar cabal onlinede oyunu kurdum daha sonra oyuna basla dedim ( bisiler fln kurdu iste) sonra beyas bi sayfa cikti (yani oyuna girdii) ardindan da oyundan firlatti
    yardim edin plsss

kelejos
    Misafir

ya arkidaslar ya su hataya yardim edene metin2 alestada 52 lwl car vercem item duzulu mutissssss bi car +55 yatiriorr (+65 assasi gvenli ) hadi yhaaaa su cabal onlide oyuna giriorm beyaas ekran cikior oyundan atiorr bu nasi bi is bole yhaa

V.I.P. _excuss_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bi ara bende Alıodm o hatayı ekran akrtını değiştirdik Baska Ekran akrtı aldım düzeldi valla artık almıorm o hatayı benden Uzak olsn

reymystrio619
    Misafir

ben de gitmiyo önceden gidiyodu simdi gitmiyo ekran kartı yükle!!!!