Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ya nasıl yardım ediyorsunuz ya!

N o o N o o N
    Misafir

Standart Ya nasıl yardım ediyorsunuz ya!

Ya silkroad europu 4 part halinde olanını indirdim 2 gün uğşratım 3.hata veriyor ne yapmam lazım diyorum kimse bakmıyoru mu o yazılan mesaja tam 4 ekre üst üste yazdım bi ekre bile cevap verecek yok nasıl dayanışma bu yükleyen yükleyemeyni düşünmüyor!

yardım edecek kimse yok mu kotayı aştım bu oyun için şimdi olan işe bak CRC hatası dosya bozuk diyor 3.partta yokmu yardım edecek!

N o o N o o N
    Misafir

Yok böle bişeyya hala cevap yok yuh olsun size yuh olsun böle foruma olmaz olsun böle bi forum

musaakyol
    Misafir

arkadaşım sorununu resim çekerek koyarsan yardımcı olabilirim belki . bide burdakiler sana yardım etemk zorunda değil senin gibi yüzlercesi yardım istiyo admalar hangi birinize yetişsinki yavaş yavaş onların da işleri güçleri var sadece bize bakacak değiller yani.herneyse sen resimli bir şekilde koy buraya sorunu ben bi bakıyım çözebilirsem çözerim

N o o N o o N
    Misafir

Yani benim sorunum o değil kimse bakmıyor derken bir yere mesaj atmışsın arada bi en azından 1 saatte bir bak yani 1 gün geçiyor kesiyorlar ne yapacağımızı çözemiyoruz resmi koyuyorum şimdi

musaakyol
    Misafir

sen resmi koy bakalım çözebilirsem çözerim ama çözemezsem kusuruma bakma modlar çevrim içi olduğunda ilginebilirler senle ok

N o o N o o N
    Misafir

http://img514.imageshack.us/my.php?image=3partuj4.png
    3.partı onaylarken
    ve hata;
    http://img527.imageshack.us/my.php?image=hatavb1.png

Lütfen yardım edin çok sıkılıyorum kotayıda aştım

Düzelttim

musaakyol
    Misafir

resim linklerinde bi sorun var yanlış yazmış olabilirsin bidaha konturol edersen sevinirim

musaakyol
    Misafir

bak şimdi bi çözüm söliyecem dene olmazsa gene haber ver baana ok şimdi ilk önce rar dosyasına gel sağ tıkla ordan dosyaları çıkartı seçip çıkartacağın yeri seç aynı menüde sol alt da bozuk dosyaları koru diye bi seçenek var onuda seç ve öle dene eğer olmazsa gene yaz ok

N o o N o o N
    Misafir

Olmadı 3.partı tekrar indirdim bu sefer dördüncünün %92 sinde hata verdi olmassa başka bir yol mecburen onu indireceğim artık faturayı yellicez

musaakyol
    Misafir

yeniden indirmen iyi olmuş çünkü crc sorunu rar dosyasının indirilirken bi zaarar gördüyse olur yada rar şifresini yanlış girersen sanırsam senin indirdiğin rar dosyasında harhangibi bir şifre yoktu.ondan dolayı bence inerken bi sorun olmuş olabilir bunun nedeni indirdiğin zmana belki internette bi sorun olmuştur ondan dolayı rar daki dosya zarar görmüş olabilir bundan dolayı tetkrar indirirsen bi ihtimal aynı sorunla karşılaşmazsın sana kolay gelsin iyi oyunlar

N o o N o o N
    Misafir

Tamamdır halletim çok saol yardımın içinde

Admin cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı N o o N o o N Nickli Üyeden Alıntı
    Yok böle bişeyya hala cevap yok yuh olsun size yuh olsun böle foruma olmaz olsun böle bi forum
    Burası büyük bir firmanın para ile satın aldığınız ürünü için 7/24 destek sağlayan bir yer DEĞİL. Bu forumda senin gibi bu oyunu oynayan arkadaşlar var. Yardım edebilen ediyor.

musaakyol teşekkürler. iyi ki senin gibiler var bu forumda.

V.I.P. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben daha ağır şekiLde cevap vermek isterdim ama vermeyeceğim.Yazmış oLduğun 23 cevap yada konuyu da inceLeme gereği duydum farkettiğim biLdikLerini payLaşmak yerine biLmediklerini düzgün cevapLar aramak yerine hep sınırLarda doLaşmışsın ve neredeyse hakaret etmişsin. Kaldı ki buna ragmen oyun farkLı bir kimLie büründü ve unutmayın ki bizlerde oyuncuyuz ve tabi bu foruma iştirak edenLerde. o yüzden hepimiz ÖzeLLiklede bugünLerde kendi sorunLarımızı aşmaya uğraşıyoruz. Ama kimseye hakaret ederek yada saygısızLık ederek değiL. Bu haftadan sonra oyun kendi adına zaten sorunLarını aşacak ve bizLerde size gereken iLgiyi tüm forum üyeLeriyLe göstereceğiz bundan eminim.
    Lütfen buranın biLgi payLaşımı için oLuşturuLmuş bir ortam oLduğunu unutmayın ve saygı çerçevesinden sapmayın. tekrar beLirtmek istemiyorum ama bu yazıLanLarı okuduktan sonra imzama iyi bak bunu sırf senin yada benzerLerin için yayınLıyorum.
    (HADDİMİ AŞTIYSAM FORUM ÜYESİ TÜM ARKADAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLERİM)

musaakyol
    Misafir

BEN TEŞEKKÜR EDERİM BURDA OLMAKTAN GAYET MEMNUNUM . telfets GÜZEL BİR KONUŞMA YAPMIŞSIN ELLERİNE SAĞLIK. İNŞ YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENECEKLER HERŞEY DAHA ÇOCUK YAŞTA OLABİLİRLER ONDNA DOLAYI BİRAZ SABIR LI OLMAK DEDİĞİN GİBİ ERDEMLİKTİR HERŞEY YAVAŞ YAVAŞ