• [Jade Dynasty] Emerald Fire Skyblade! Yeni giysiler! Skill Sıfırlama Satışı!   Bu haftaki Marketplace güncellemesi lüks malzemelerden seçildi.

   Bayan karakterler Frost Pelt setinin zarif ve yüksek kaliteli 3 parçasını beğeneceklerdir:
   İlk olarak Induction Bonus Shop'ta sunulan Frost Pelt seti artık herkes tarafından JD Marketplace'den satın alınabilir!


   Erkek karakterler için de yine önceden Bonus Shop'ta sunulan Hawkeye Suit artık Marketplace'den satın alınabilir durumda!   Vahşi kuşun üstün görüşünü kullanarak hedeflerinizi uzaktan avlayın. Hawkeye FTW!


   Hem Frost Pelt hem de Hawkeye Marketplace'e kalıcı olarak eklenmiştir!

   Yeni bir taşıma itemi istiyorsanız en yeni Skyblade - Emerald Fire tam size göre!


   Emerald Fire en değerli metal ve mücevherlerden yapılmış. Sizi bunlardan birinin üzerinde görenler hayattaki güzel şeylerin tadını çıkaranlardan olduğunuzu anlayacaktır.


   Emerald Fire da Marketplace'e kalıcı olarak eklenen itemlerden.   Yeni yılda taze başlangıç yapmak isteyenler Skill ve Tome sıfırlamayı ucuza alabilirler!

   Sınırlı süre için Jaki Stone (skill puanlarınızı sıfırlar) ve Recall Chant (Tome puanlarınızı sıfırlar) %50 daha ucuz. Bu ucuzluktan yararlanıp eski, dandik yapılandırmanızı düzeltebilirsiniz.


   Not: Treasury Scroll ve Light Mark Jade marketplace'den kaldırıldı.

   Çeviri/Translation: CronoS @ OnlineOyun.gen.tr
   Bu makalenin forum konusu: [JD DUYURU] Emerald Fire Skyblade! Yeni giysiler! Skill Sıfırlama Satışı! Yazan cronos Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. M e я T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M e я T -
    Jaki stone tekrar 30Jlik fiyatı ile göz korkutmaya başlar, recall chant ise 8J'ye düşer. Emerald fire hala satılmaktadır ama yalvar yakar bir 20J alamayan ben, yılbaşı eventinden faydalanamam :\ .