• Brick-Force: Sponge Bob geliyor

   Sponge Bob'u seslendiren Kerry Shale Brick-Force oyunundaki bir karakteri seslendirecek. Diğer dillerdeki sürümlerinde de yerel ses sanatçıları seslendirecek.   Önümüzdeki hafta Brick-Force ünlü sesler serisine SpongeBob Squarepants'in sesi de ekleniyor.

   Almanca, Fransızca, İspanyolca, Türkçe ve Polonyaca Simpsons, Pokemon, South Park ve Scooby-Doo gibi televizyon şovlarını seslendirenler de Brick-Force oyununa renk katacaklar. Brick-Force oyunundaki karakterler de kare pantolon giydiği için SpongeBob seslerinin de eklenmesi uygun görülmüş.

   Brick-Force sitesindeki duyuru:
   Kulaklarınıza layık özel bir şölen Çok yakında yayında! Lost, X-Men, Resident Evil, Örümcek Adam ve daha birçok filmden aşina olduğunuz seslendirme sanatçısı Fatih Özkul’un da aralarında bulunduğu muhteşem bir ekiple anlaştık ve efsanevi SüngerBob Kare Pantolon dile geldi!   Simpsonlar, Pokemon, South Park ve Scooby-Doo gibi dizileri seslendirmiş olan 6 usta, sesleriyle Brick-Force’a can verecek! Peki neden SüngerBob? Çünkü Brick-Force evrenine cuk diye oturan sesleri ile SüngerBob ve takım arkadaşlarından başka bir ekip düşünemezdik! Üstelik Brick-Force karakterleri de kare pantolon giyer

   Bir havadis daha: Yarım milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşan Brick-Force, önümüzdeki haftalarda açık betaya merhaba diyecek!

   http://www.brick-force.com/tr
   Bu makalenin forum konusu: Brick-Force: Sponge Bob geliyor Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. Fehim Zeynal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fehim Zeynal -
    mütişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş