• SOTNW Fighter Klas Tanıtımı   Fighter


   Bu karakter klası güçlü ve dayanıklıdır, düşmanla dişe diş gitme halinde hasar verebilir de, alabilir de. Oyunun en iyi armor'larını kullanabilirler ve geniş weapon yelpazesi ile kayda değer damage vurabilirler. Bu klas, çift kılıç ve mızrak gibi ağır silahları kullanabilir. Hız ve damage için eskrim kılıcı/ince kılıç kullanabilir, veya defansın önemli olduğu tehlikeli anlarda tek el kılıç ve bir kalkanla düşman karşısına çıkabilir. Fighter'lar sadece tekmeleriyle, hançerleriyle, kargılarıyla ve kalitesiz çift silahlarıyla da yaratıklarla savaşabilirler. Ayrıca fighter'lar provoke yeteneğine sahiptir.   Klas Skilli:

   Provoke:
   Yakınınızdaki düşmanları provoke eder ve bu sayede onların size vurmasını sağlar.
   Yeniden kullanım süresi: Yok.
   Gerekenler: 100SP
   Hedef: Karakterin bulunduğu noktadan 8 metrelik alanda 8 düşman.
   Kullanım süresi: Anlık.

   Armor'u:
   • Basic Leather
   • Fighter Leather
   • Metal

   Duruşları:
   Back Guard, High Guard, Hack and Slash, Heaven or Hell, The Defender, Crusader, Equites, Epee Garde, Sabre Garde, Middle Guard, Low Guard, Plow Guard, Roof Guard, Sidewinder, Hanging Guard, Blandir Cruz, Mighty Cruz, Tronada Cruz, Stave Guard, Escrima, Freestyle Shot, Double Gun Shot, Avant Garde.

   Geri gardiyanlık, yüksek gardiyanlık, darbe indirme ve kesme, cennet veya cehennem, koruyucu, mücadeleci, Equites, Epee gard'ı, Sabre gard'ı, orta gardiyanlık, düşük gardiyanlık, Plow gardiyanlığı, çatı (?) gardiyanlığı, Sidewinder, sarkık gardiyanlık, Blandir Cruz, Mighty Cruz, Tronada Cruz, Stave gardiyanlığı, Eskrim, freestyle atağı, Double Gun atağı, Avant gard'ı.

   kaynak

   Kaynak

   gamersfirst.ekolay.net/sword2
   çeviri; [email protected]   Bu makalenin forum konusu: SOTNW Fighter Klas Tanıtımı Yazan M e я T Forum konusunu göster