• SOTNW Elementalist Klas Tanıtımı   Elementalist


   Elementalist'ler, taktıkları bileklikler sayesinde buz, ateş ve yıldırım gücünü damage vermeye yönelik skiller kullanabilirler. New World'un açık ara en iyi hasar veren karakteridir, but fakat robe armor dışında bir armor giyemediklerinden dikkatli oynanması gerekir. Elementalist'ler, New World'daki en iyi AoE skillerine sahiptir . Elementalist aslen bir offensive (atak) klası olsa dahi, çeşitli damage ve resistance buffları ile takımını güçlendirebilir. Activate mana özelliğini kullanarak mana regeneration kabiliyetine erişebilirler. Doğanın güçlerini kullanan elementalist'lere karşı ancak birkaç düşmanın şansı olabilir.   Klas Skilli:

   Elemental Penetration:
   Bu güçlü büyü düşmanın elemental resistance'ını hedef alır; bir normal igrorance rate ile birlikte kullanılabilir.
   Kullanım süresi: 1.1 saniye
   Tekrar kullanım süresi: 5 saniye
   Gerekenler: 100 SP ve Elemental Orb × 1


   Armor'u:

   *Robe

   Duruşları:

   Possession Fire, Evocation Fire, Domination Fire, Possession Ice, Evocation Ice, Domination Ice, Possession Lightning, Evocation Lightning, Domination Lightning, Elemental Lord, Occultism Assistance, Magic of Occultism.

   Ateş tasarrufu, Ateş çağırma, Ateş egemenliği, Buz tasarrufu, Buz çağırma, Bız egemenliği, Yıldırım tasarrufu, Yıldırım çağırma, Yıldırım egemenliği, Element lordu, Doğaüstü yardım, Gizemliliğin büyüsü.

   kaynak

   Kaynak

   gamersfirst.ekolay.net/sword2
   çeviri; [email protected]   Bu makalenin forum konusu: SOTNW Elementalist Klas Tanıtımı Yazan M e я T Forum konusunu göster