• Earthrise abonelik ücreti bitiyor, ücretsiz oynama geliyor

   Masthead Studios firması 1 aralıktan itibaren Earthrise için aylık abonelik sisteminin sona ereceğini duyurdu. Oyuna abonelik satın almış oyuncular oyunun 2012'deki ücretsiz oynanmaya tam geçişine kadar ücretsiz oynayabilecekler.   Basın duyurusundan:
   "Tüm oyuncularımızın sınırsız oyun zevki almasını istiyoruz ve oyunumuzun son derece tatminkar olduğunu düşünüyoruz. Şu an Earthrise piyasadki bilim-kurgu MMO oyunları arasında en iyi görsellik, içerik ve oyun oynanışı sunanlardan biri. Bizde tecrübelerimizle öğreniyoruz ve bu yüzden hem oyuncularımız hem de bizim için oyunu daha kaliteli bir hale getirmek için aylık ödemeleri kaldıracağız.

   Şu an için Earthrise ücretsiz oynanma modeli için test aşamasına geçiyor ve yeni kullanıcı hesabı yaratma sınırlanacak. Davetiyeler seçilmiş yeni oyunculara gönderilecek ve yeni bir kayıt seçeneği sunulacak. Tüm mevcut abonelerimiz arkadaşlarını oyuna dahil edebilmek için davetiye hakkına sahip olacaklar."

   http://www.play-earthrise.com/
   Bu makalenin forum konusu: Earthrise abonelik ücreti bitiyor, ücretsiz oynama geliyor Yazan Haberci Forum konusunu göster