• EVE Online'dan yeni oyunculara bonus implant

   EVE Online uzun yıllardır oyun dünyasında radarın altında seyrediyor. EVE oynayanlar en ilgi çekici ve bağlayıcı oyunlardan biri olduğunu iddia ediyorlar fakat oyunu öğrenme eğrisi dik olunca yeni oyuncuların katılması çok az oluyor. Oyunu geliştiren CCP firması sürekli yeni oyuncuların oyunu kavramasını kolaylaştırmaya çalışıyor. Son olarak yeni oyuncu kazanmak için kayıt olma bonusu eklemişler.

   Yeni yaratılan her EVE hesabı Cerebral Accelerator implant'ına sahip oluyor. Oyunun hayranları implant'ları karakterlerini belirli skill'lere daha iyi uyarlamada kullanıyorlar ve genelde biraz pahalı oluyorlar.


   Yeni implant oyuna yeni başlayanların hızlı bir başlangıç yapabilmesi için dizayn edilmiş. İşte EVE web sitesindeki açıklama:
   "Cerebral hızlandırıcılar yeni pilot'un skill gelişimini belirgin şekilde hızlandıran ordu-sınıfı implantlardır. Yeni kapsülcülerin her tür bilgiyi daha hızlı edinmesini sağlıyor ve silahlarda kritik öneme sahip spatial işleme yeteneklerini geliştiren bir bonus görevi görüyor. Tek dezavantajı kapsülcü eğitimi bir süre sonra etkisini yokediyor, bu yüzden, 35 günden fazla kayıtlı olan pilot'larda fonksiyonunu yitirir."


   Yeni bonusa ek olarak oyuna arkadaşlarını kaydettirip abone yapanlar Apotheosis frigate ile ödüllendiriliyor.
   Bu makalenin forum konusu: EVE Online'dan yeni oyunculara bonus implant Yazan Haberci Forum konusunu göster