• Warhammer 40k 2013'de çıkacak

   Warhammer oyuncuların kalplerini kazanmış oyun serilerinden biri. THQ yep yeni bir MMO ile Warhammer 40k serisini devam ettiriyor fakat çıkmasına bir hayli var. Resmi tarihi 13/3/13 veya 2013 mart ayı olarak görünüyor. Birbuçuk yoldan fazla var, yani daha bir kaç ay daha ön-sipariş için plan yapmanıza gerek yok.   Warhammer 40K: Dark Millenium Online detayları hala tam açıklanmadı fakat THQ oyunun hikayesi ile ilgili kısa bir tanım yapmış:
   "Galaksinin uzak uçlarından birinde Sargos Sector bulunuyor. Yüzyıllardır Warp fırtınları yüzünden yaşanamaz ve izole bir yer olarak kalmıştı. Sadece eski Sentinel cihazları bulunuyor.

   Fakat zamanla sentinel cihazlarını güçsüzleşti ve bu kayıp dünyalar için savaşlar çıkmak üzere. Galaksinin büyük ırkları Sargos Sektörüne ilerliyor.

   Eski gizemleri ortaya çıkaracak, karanlık amaçları günışığına çıkarak ve Sargos sektörünün kaderini belirleyecek savaşlarda Order güçlerine veya Destruction tarafına katılabilirsiniz. Bu karanlık binyılda, yıldızlar arasında barış yok, sadece savaş ve katliam."

   http://www.thq.com/us/warhammer-4000...nium-online/pc
   Bu makalenin forum konusu: Warhammer 40k 2013'de çıkacak Yazan Haberci Forum konusunu göster