• Blizzcon Virtual Scavenger Hunt oynayın ödüller kazanın

   Blizzcon konferansında daha haftalar var fakat erken havaya girmek istiyorsanız Intel Virtual Scavenger hunt oynayabilirsiniz. Oyun Blizzard oyunları hakkındaki soruları cevaplama ile ilgili. Eğer Blizzard oyunlarını iyi biliyorum diyorsanız kendinizi test ederken ödüller de kazanabilirsiniz.

   Oyun şu şekilde: İlk olarak basit bir ipucu veriliyor. Bana verilen ilk ipucu Firewalker'lar ile ilgili birşey di fakat lore'ler ile aram çok iyi olmadığından pek birşey anlamadım, daha çok "falan filan falan wizard'lar lore lore lore" şeklinde idi. Sonra lore orijinli oyunu seçmeniz gerekiyor. Oyunu seçtikten sonra belirli bir bölge seçiyorsunuz ve son olarak uyan karakteri seçiyorsunuz.


   Oyunu sonraki bölümü item avlamakla geçiyor. Cumartesi günü oyunlar ile ilgili konuları okuduğunuza göre bu kısmı çok kolay yapabilirsiniz demektir. Oyunda hatalar da yok değil, bir süre oynadım ve verdiğim doğru cevapların sayısını unuttu. Ayrıca beni daha önce tamamladığım bir item bul aramasına gönderiyor ve ilerleyemiyorum.


   Tüm bu araştırmaların sonucunda Razer, Intel, Steelseries ve ibuypower.com'dan çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalıyorsunuz. Site adresi: http://www.blizzcon.thegameagency.com/
   Bu makalenin forum konusu: Blizzcon Virtual Scavenger Hunt oynayın ödüller kazanın Yazan Haberci Forum konusunu göster