• DC Universe Online'a yeni kale eklendi

   Sony'nin süper kahraman MMORPG oyunu için en son güncelleme çıktı, ve öncekiler gibi bu da ücretsiz.

   Sony DC Universe Online oyununda ücretsiz oynama modeline geçtikten sonra oyunculara taze içerik sunmaya devam ediyor. Oyunun beşinci güncelleme eki Fate of the Fortress şu an indirilebiliyor. Özellikleri arasında:
   Fortress of Solitude Eight-Man Group Combat Raid: Brainiac'ı yenmek için işbirliği yapan Superman ve Lex Luthor'a katılıp Fortress of Solitude'un kontrolünü tekrar ele geçirin. Oyuncular Watchtower veya Hall of Doom'da yeni gear satın aldıklarında Marks of Krypton kazanacaklar.
   Yeni Itemler ve Loot: Oyuncular Wayward Drone set'lerine yeni parçalar ekleyebilirler. Bunlar arasında backplate, thorax, faceted headguard ve eldivenler var. Ek olarak, Fortress of Solitude raid'in ikinci bölümü 30 kadar yeni silah sunarak Prismatic set'i tamamlıyor. Son olarak, her iki Fortress raid'lerindeki görevleri tamamlayanlar için, General Zod'dan ilham alınmış Banished Kryptonian Cowl var.
   HIVE Hard Mode - Tier 2 Alert: Artık Hard Mode sürümünde sunulan HIVE Alert eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyor ve oyuncuları Marks of Distinction ile ödüllendiriyor.
   Yeni Batcave PvP haritası: Yeni BatCave haritası oyuncuları Batman'ın özel ve gizli mekanında ikiye ikilik kapışmalar yapabilmelerini sağlıyor. Oyuncular arkadaşlarıyla Batman'in mağarasında kapışabilirler.
   Düello: Yeni düello oyun modu oyuncuların başka bir Kahraman veya Kötü karakter ile birebir kapışabilmesini sağlıyor. Bu modda oyuncuların kendilerini düello için hazır olarak belirlemeleri yetiyor.


   DC Universe Online son zamanlarda ücretsiz oynanma modeline geçen çok sayıda MMO oyundan biri.


   http://www.dcuniverseonline.com/
   Bu makalenin forum konusu: DC Universe Online'a yeni kale eklendi Yazan Haberci Forum konusunu göster