• Yeni Maple Story güncellemesi evlilik sistemini değiştiriyor

   Gerçek hayattaki boşanma istatistikleri hakkında bir fikrim yok ama eminim MapleStory'deki boşanma oranının yanına yaklaşamaz.


   Oyunu geliştiren Nexon'a göre geçen sene oyun içi yapılan 26,982 evliliğin 20,344'ü boşanma ile sonuçlanmış. Bu da %75'lik bir orana denk geliyor. En azından topladıkları itemleri bölüşme gibi bir dertleri yok.


   Bir sonraki MapleStory güncellemesi, Ascension, evlilik sistemini tekrar yapılandırarak aşkın kıskacındaki oyunculara daha uyumlu bir ortam yaratmayı hedefliyor. Oyuncular yeminlerini ettikten sonra birlikte parti kurup güncelleme ile gelen yeni görevlere (ki bunlar da daha etkin level atlama için dengelenmiş) birlikte dalabiliyorlar.


   Evlilik sistemi değişikliklerinin yanında Ascension, guild arkadaşları ile birlikte level atlamak isteyen oyuncular için part görevleri sunuyor. Speigelmann'ın sahip olduğu ve işlettiği Monster Park eski ve yeni yaratıklarla kaynıyor. Oyunun hikayesinde ilerleyen oyuncular Speigelmann'ın oyudaki en güçlü yaratıklardan biri ile bağlantısı olduğunu öğrenecek ve park daha korkunç bir yer haline gelecek.


   Bu makalenin forum konusu: Yeni Maple Story güncellemesi evlilik sistemini değiştiriyor Yazan Haberci Forum konusunu göster