• Troy Online yeni savaş alanı detayları

   ALT1 Games MMORPG oyunları Troy Online için yakında çıkaracakları güncelleme ile ilgili yeni bilgiler yayınladı.   Oyuncuların uzun süredir beklediği güncelleme takviminin bir kısmı yayınlandı. Bu plana göre yeni büyük güncellemede sınıflar arası denge ayarlamaları ve yüksek level oyuncular için yeni içerik tarihi 13 ekim görünüyor. Ayrıca 15 eylülde tüm levellerdeki oyuncular için yeni bir battlefield açılacak. Malesef bu güncelleme ile ilgili detaylar henüz açıklanmadı.

   15 eylülde eklenecek olan yeni battlefield önceki level savaşlarından farklı. Önceki battlefield'ler oyuncuların level'lerine göre bölünüyordu. Fakat yeni savaş alanında level farkı olmaksızın tüm oyuncular katılabilirler. Kazananların ödüllendirildiği buff savaşı kazanan faction'ın belirlenmesinde de etkili olacak. Bu savaş alanında grupların nasıl birlikte hareket edeceği çok önemli.

   Yeni savaş alanı temelde şöyle: Bir faction tapınağın merkezindeki capture alanını savunuyor ve diğer faction'da ele geçirmeye çalışıyor. Ele geçirmek için capture noktasında 5 dakika kalmanız gerekiyor. Savunmada başarılı olmak için ise yerinizde sabit durup 20 dakika bölgenizi savunmanız gerekiyor. Kazananların ödülleri ise: Bir sonraki savaş zamanına kadar tüm faction üyelerine yaratık keserken + magic ve physical saldırı buff'ı.

   Bu savaş sisteminde sonuç faction'ların üyelerinin birbirleriyle haberleşmesine bağlı. Buff'ın yanında exp puanı, oyun-içi Dra ve sandık hediyeleri de var. Yani bu battlefield Troy Online'da en çok beğenilen savaş alanı olacak.

   http://troy.alt1games.com/
   Bu makalenin forum konusu: Troy Online yeni savaş alanı detayları Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. herifz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herifz -
    daha farklı maplerde daha güzel kapışmalar olacak bu açıdan güzel.