• Age of Wulin açık beta kayıtları başladı

   gPotato'nun en son MMORPG oyunu Age of Wulin'in beta aşaması için kayıtlar açıldı.   Yeni çıkacak olan dövüş sanatları MMO oyunu Age of Wulin - Legend of the Nine Scrolls için ön-kayıtlar başladı. Kapalı beta bekleme listesine kayıt olan oyuncular etkinlikle birlikte özel itemler kazanma şansına da sahip olacaklar.

   Age of Wulin - Legend of the Nine Scrolls eski Çinde geçen bir dövüş sanatları oyunu ve Gala Networks avrupanın Çinli oyun geliştirici Snail Game ile olan üçüncü ortaklığı. İki firma daha önce Castle of Heroes ve Terra Militaris oyunlarında da işbirliği yapmıştı. Ageof Wulin gpotato.eu portalında 2012 yılında ingilizce, almanca ve fransızca olarak başlayacak.

   Age of Wulin'e ön kayıt olan kullanıcılar otomatik olarak anahtar kazanmak için Kapalı Beta piyangosuna katılmış olacaklar. 1 ekim 2011'den önce kayıt yaptıranlar Age of Wulin t-shirt'lerinden birini kazanma şansına sahip olacaklar.

   Age of Wulin oyuncuları dövüş sanatlarının zirve yaptığı günlere, eski Çin tarihine götürüyor. Lineer level sistemi yerine oyuncular karakterlerini, oyunun dinamik silahlı ve silahsız dövüş sisteminde kazandıkları skill'ler ile geliştirebiliyorlar. Bu skill'ler arasında Shaolin kung-fu veya Tai-Chi ve akupunktur gibi eski Çin felsefeleri de var.

   Age of Wulin dünyası harika 3B yüksek kalite grafikler ve derin bir oyun oynanışı sunuyor. Age of Wulin yüksek kalite bir MMORPG'den beklenen, gelişmiş PvE ve PvP içeriği, crafting ve meslekler, grup savaşları, görevler, guild sistemi, herşeyi karşılacayak. Age of Wulin dünyası başlangıçta 130 km2 üzerinde 8 farklı dövüş okulu, 17 meslek, 1000'den fazla skill, 20,000'den fazla görev ve 20,000 kadar NPC ile geliyor.

   http://en.wulin.gpotato.eu/mini/
   Bu makalenin forum konusu: Age of Wulin açık beta kayıtları başladı Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. herifz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herifz -
    denemeye değer başarılı duruyor..