• Rusty Hearts karakter özelleştirme   Rusty Hearts'da oyuna başladığınızda diğerleri gibi görünebilirsiniz ama doğru malzemeleri topladıkça ve daha ilk görevlerinizi bitirir bitirmez kalabalıkta kendinizi belli etmeye başlayabilirsiniz.

   Rusty Hearts karakterinizi özelleştirebilmenizin iki yolu var, ki bunlardan Şekil ve Fonksiyon diye bahsedeceğim. Bu iki metodu aşağıda anlatacağım fakat unutmayın, oyunda tonlarca silah ve malzeme var ve kendizin toplayıp craft yapabileceklerinize de düşünürsek, burada anlattıklarım sadece sisteme genel bir bakış olacak.

   Şekil
   Şekil derken karakterinizin dış görünüşünden veya başka bir deyişle Rusty Hearts'ın kozmetik yönünden bahsediyorum. Her karakterin kostüm item'leri ile doldurabileceğiniz 10 moda slot'u var. Kafa, gömlek, pantalon, ceket, ayakkabılar ve fazlası size karakterinizi özelleştirme fırsatı veriyor.   Bunlara ek olarak, gerçekten göze batmak istiyorsanız yarı-vücut kostümleri de var. Oyunun ilk görevlerinden birinde dev oyuncak ayı kostümü için parçalar toplamanızı isteyen bir görev var. Tam vücut kostümünü giyebilir, sadece kafa için olanı veya sadece vücut için olanı giyebilirsiniz. Tamamen size kalmış.   Oyundayken çok sayıda ve stilde kutu kafalı oyuncuya rastlayacaksınız. Ayı kostümüne benzer olarak yendiğiniz düşmanlardan düşen itemleri toplayıp sizin için craft yapması için doğru kişiye götürmeniz gerekiyor. Gerçekten oldukça ilginç kutu kafa stilleri var (fil kafa - Elephant Head benim favorim), ve yapabilirseniz mutlaka çantanızda bir tane bulundurun.

   Karakterinizin diğerlerinden ayrılmasını istiyorsanız moda itemlerini biriktirin. Item dükkanındaki kostümleri nasıl göründüğüne bakmak için deneyebilirsiniz ve belirli bazı kostümler karakterinizin özelliklerini artıran, daha güçlü yapan stat bonusları da veriyorlar.

   Fonksiyon
   İşte burası stat ayarı meraklılarını heyecanlandıracak. Eğer Rusty Hearts'da çok kostüm olduğunu düşünüyorsanız ne kadar çok benzersiz malzeme ve silah olduğunu gördüğünüzde aklınız durabilir.

   Yine, 10 malzeme slot'u var ve bunlarda miğferden vücut zırhına, çizmelere ve fazlasına yer var fakat bu itemler karakterinizin görünüşünü değil, stat'larını değiştiriyorlar. Burada kullandığınız malzemeler maksimum HP ve MP, Fiziksel Hasar, Sihir Defansı, Kritik Vuruş şansı gibi karakterinizi güçlendiren çok sayıda elementin stat'larını değiştirmenizi sağlıyor.   Moda item'lerine benzer olarak komple item veya tek tek parçalar olarak bulunabiliyor ve craft NPC'sine gidilmesini gerektiriyor. En iyi malzemeler yüksek zorluk modlarındaki yaratıklardan düşüyor ve tabiki boss yaratıklar en değerlilerini düşürüyor.

   İyi malzemeler edinmenin yollarından biri de her bir zindanın sonundaki Loot Card mini-oyununu oynamak. Boss'u kestikten sonra size ve partinizdekilere kapalı şekilde konulmuş 12 kart veriliyor. Ne kadar çok Bronz, Gümüş veya Gold kart açarsanız nadir zırh ve silahlardan seçebilme şansınız o kadar çok artıyor.

   Oyuna ilk başlangıçta özelleştirme seçenekleri kısıtlı, fakat bir boss kesip loot kart toplayıp, crafting NPC'leri ile konuştuktan sonra tamamen benzersiz ve özelleştirilmiş karakterinize kavuşabilirsiniz.

   http://www.perfectworld.com/blog/?p=301491
   Bu makalenin forum konusu: Rusty Hearts karakter özelleştirme Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 2 Comments
   1. epast42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    epast42 -
    nasıl üyelik alabiliriz
   1. cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cronos -
    Alıntı epast42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl üyelik alabiliriz
    https://register.perfectworld.com/rhad

    bu adresten kapalı beta için kayıt olup gereken anahtarı alabilirsin. Kayıt formunda doldurmen gereken alanlar sırasıyla:
    Kullanıcı adı (sadece harf ve rakam, harf ile başlamalı, 3-16 karakter arası)
    Forumda kullanacağın lakap, isim (sadece harf ve rakam, harf ile başlamalı, 3-16 karakter arası)
    eposta adresi
    şifre (6-14 karakter arası, büyük küçük harf farkeder)
    Güvenlik sorusu (yandan soruyu seç)
    güvenlik cevabı (üstte seçtiğin soruya belirlediğin cevap)

    bunları doğru olarak doldurduktan sonra get beta key yazan butona tıkla