• Yeni 3 boyutlu browser oyunu Milmo çıktı   Aeria Games bugün yeni 3 boyutlu browser MMORPG oyunu Milmo'nun başladığını duyurdu.

   İsveçli yeni oyun firması Junebud tarafından geliştirilen Milmo son teknoloji Unity motoru ile 3 boyutlu MMO oyun oynama zevkini direk olarak web tarayıcınıza getiriyor, kurulum vb. program indirmek gerekmiyor.

   Özellikler:
   • Heyecan verici Aksiyon Oyun - Görevleri yapıp bulmacaları çözerek halkın kötüleri adaları utopia'dan kovmasına yardım edin. Milmo'nun destansı derin hikayesi beklenmedik sürprizler sunuyor.
   • Genişleyebilen 3B Dünya - Milmo oyununun altındaki Unity motoru oyuncular koşma, zıplama, yüzme ve canlı bir 3B dünyada uçabilmesini sağlıyor. Tüm temel Windows ve MacOSX web browser'lar destekleniyor.
   • Kahraman Özelleştirme - Kendi kahraman tipinizi tonlarca giysi, zırh, saç stili ve aksessuar seçenekleri ile yaratın.

   Milmo 3B platform oyunu ile Aksiyon Macera ve RPG öğelerini birleştirerek devrim yaratacak bir browser oyun tecrübesine dönüştürüyor. Görevleri tamamlayın, evinizi dekore edin, kahramanınızı yükseltin ve bu genişleyen renkli dünyada gezinirken yeni arkadaşlar edinin.

   http://www.milm**.com/
   Bu makalenin forum konusu: Yeni 3 boyutlu browser oyunu Milmo çıktı Yazan Haberci Forum konusunu göster