• Yeni 3 boyutlu browser oyunu Milmo çıktı   Aeria Games bugün yeni 3 boyutlu browser MMORPG oyunu Milmo'nun başladığını duyurdu.

   İsveçli yeni oyun firması Junebud tarafından geliştirilen Milmo son teknoloji Unity motoru ile 3 boyutlu MMO oyun oynama zevkini direk olarak web tarayıcınıza getiriyor, kurulum vb. program indirmek gerekmiyor.

   Özellikler:
   • Heyecan verici Aksiyon Oyun - Görevleri yapıp bulmacaları çözerek halkın kötüleri adaları utopia'dan kovmasına yardım edin. Milmo'nun destansı derin hikayesi beklenmedik sürprizler sunuyor.
   • Genişleyebilen 3B Dünya - Milmo oyununun altındaki Unity motoru oyuncular koşma, zıplama, yüzme ve canlı bir 3B dünyada uçabilmesini sağlıyor. Tüm temel Windows ve MacOSX web browser'lar destekleniyor.
   • Kahraman Özelleştirme - Kendi kahraman tipinizi tonlarca giysi, zırh, saç stili ve aksessuar seçenekleri ile yaratın.

   Milmo 3B platform oyunu ile Aksiyon Macera ve RPG öğelerini birleştirerek devrim yaratacak bir browser oyun tecrübesine dönüştürüyor. Görevleri tamamlayın, evinizi dekore edin, kahramanınızı yükseltin ve bu genişleyen renkli dünyada gezinirken yeni arkadaşlar edinin.

   http://www.milmogame.com/
   Bu makalenin forum konusu: Yeni 3 boyutlu browser oyunu Milmo çıktı Yazan Haberci Forum konusunu göster
  • Son Yorumlar

   MissMeaRRy

   Canaan Online Kısa Rehber

   Ama yabancımı içerikleri :) son yazılan Mesajı göster

   MissMeaRRy 18-10-2014 05:19 PM
   Glighter

   Combat Arms EU: Hatalar ve Çözümleri

   Bende failed to verify profile please rety (8) diyo 2 gün oynuyom 3 gün oynayamym lütfen acil bi... son yazılan Mesajı göster

   Glighter 19-12-2013 03:42 PM
   Teresay

   Aika Online 3-9 Şubat Closed Beta

   tesekkürler son yazılan Mesajı göster

   Teresay 14-12-2013 07:51 PM
   mcuqala11

   Combat Arms EU: Hatalar ve Çözümleri

   ya ben oyna giriyorum ıd şfire bölümüne ıdımı şifremi yazıyorum soran okeye basıyorum error weriyor... son yazılan Mesajı göster

   mcuqala11 11-10-2013 07:51 PM
   bayramyesil

   [Jade Dynasty] Tüm Astral Haritaları

   arkadaşlar yeniden başladım oyna fakat az bi bilgim vardı onuda unuttum bana yardım edermisiniz.... son yazılan Mesajı göster

   bayramyesil 31-08-2013 06:07 PM
  Nil Avunduk