• Black Prophecy açık beta bugün başlıyor   Alman ücretsiz oyunlar yayıncısı gamigo firması E3 2011 fuarında yeni çıkacak olan oyunlarını tanıtıyor. Bunların arasında çoklu oyunculu çevrimiçi bilim-kurgu oyun Black Prophecy oldukça göze batıyor. Herkes E3 fuarına gidip oyunu deneyemediği için gamigo oyunu oyuncuların ayağına getiriyor.

   Gamigo firması Black Prophecy sunucusunu Kuzey Amerikalı oyunculara açtıklarını duyurdu. İlgilenenler açık beta testi için oyunun resmi sitesinden kayıt yaptırabilirler.

   Reakktor Studios tarafından geliştirilen Black Prophecy oyunu iki faction arasında seçim sunuyor: genetik olarak mükemmelleştirilmiş Genide'ler veya sibernetik olarak özelleştirilmiş Tyi'ler. Oyun uzayda savaşların yanında zengin arkaplan hikayesinin anlatıldığı videolar ile birlikte çok da kalite bir soundtrack sunuyor.

   Konuda ilerlemenizi sağlayan hikaye görevlerinin yanında oyuncular yüzlerce aksiyon-dolu PvE ve PvP görevlerini yapabiliyor ve biraraya gelip klanlar kurabiliyorlar. Birlikte kaynakları toplayabiliyor ve kendi klan istasyonlarını inşa edebiliyorlar. Klan istasyonları da çeşitli farklı modüller ile genişletilebiliyor. Ayrıca gemiler de her oyuncunun isteğine göre özelleştirilebiliyor.

   http://blackprophecy.gamigo.com/
   Bu makalenin forum konusu: Black Prophecy açık beta bugün başlıyor Yazan Haberci Forum konusunu göster