• Planet War kapalı beta tarihi belli oldu

   Çevrimiçi web browser tabanlı oyunlar üreten Yo**s firması en yeni oyunları Planet War'ın kapalı betasının başlangıç tarihini duyurdu.   Oyun kurulumu indirmeye gerek olmadan veya ek yazılım kurmaya gerek kalmadan oyuncuların sadece www.yo**s.com/planetwar sitesini ziyaret ederek oynamaya başlayabilecekleri oyunun kapalı beta aşaması 9 ağustosta başlayacak. Kapalı beta testlerinde yakında duyurulacak olan çeşitli etkinlikler olacak.

   Planet War çeşitli meşhur bilim kurgu romanları ve kahramanlarından ilham almış ve geleneksel eski çağların oynandığı oyunlardan uzaklaşıp geleceğin dünyalarına konuk eden bir strateji oyunu. Bu gerçek-zamanlı oyun oyuncuların kendi ordu stratejilerinin yanında politik stratejilerini de geliştirmelerini sağlıyor.

   Planet War'da oyuncular yıldızlar arası seyahat ve Samanyolunu araştırmak için uçuş araçları inşa ediyorlar ve eski uzaylı medeniyetlerini öğrenebiliyorlar.

   Oyuncular uzaylı teknolojisini araştırıp çeşitli uzaylı ırkları ile işbirliği yapabiliyorlar. Oyuncular sürekli uzay filoları inşa edebiliyor, bilinmeyen yıldız sistemlerini diğer oyuncu ve npc'ler ile araştırabiliyorlar.

   http://www.yo**s.com/planetwar/
   Bu makalenin forum konusu: Planet War kapalı beta tarihi belli oldu Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. herifz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herifz -
    basit bir tetris yada ateri oyunu gibi duruyor.