• Realm of the Titans kapalı beta tarihi

   Aeria Games firması en son MMO oyunları Realm of the Titans için kapalı beta tarihini duyurdu.   Realm of the Titans (RotT) Defense of the Ancients (DotA) adındaki popüler Warcraft 3 özel modundan esinlenen ve heyecanlı PvP tecrübesi sunan bir oyun. Koyu DotA hayranları Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) olarak adlandırılan bu yeni alt-türün oluşumunda büyük katkıda bulundular. ROTT DotA / MOBA oyunlarının rekabetçi özünü koruyor fakat bir iki dengeleyici değişiklik de getiriyor.

   Özellikler:


   • DotA Pro'ları tarafından yaratıldı - Dedike DotA hayranları tarafından dizayn edilen RotT deny gibi popüler DotA taktiklerini geri getiriyor ve bunun yanında uçan binekler ve epic Titan skill'leri gibi yeni özellikler de getiriyor.
   • Youn PvP aksiyon - RotT'un maç eşleştirmesi dengeli 5v5 maçlar yapabilmenizi sağlıyor. Ek bonus olarak bot sistemi eğer bir oyuncu çıkarsa takımların zor durumda kalmamasını garantiliyor.
   • Epic Kahramanlar ve Skill'ler - Tamamen yeni kahramanlardan birini seçin. Her bir kahramanın 3 temel skill'i ve bir Ultimate'i var. Oyunda iken Titan skill'lerinden seçerek kahramanınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Titan skill'leri otomatik olarak 10 dakikada bir level atlıyor ve oyunda iken değiştirilebiliyor.
   • Dolu İçerik - İki harita seçeneği, AMP sistemi, Titan skill'leri ve dükkandaki 'Tavsiye Edilen Itemler' özelliği gibi tonlarca oyun özelliğinden faydalanın.


   http://realmofthetitans.aeriagames.com/
   Bu makalenin forum konusu: Realm of the Titans kapalı beta tarihi Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 3 Comments
   1. herifz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herifz -
    metin2 tarzı gibi
   1. Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye -
    bu oyunun metin2.yle ne alakası var. bi tane oyun biliyosunuz sonra yorum yapıyorsunuz.
   1. cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cronos -
    Alıntı kayıtsız üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oyunun metin2.yle ne alakası var. Bi tane oyun biliyosunuz sonra yorum yapıyorsunuz.
    +1