• GamersFirst ve APB Reloaded retail sürümü   GamersFirst bahtsız MMO oyun APB'yi tekrar canlandırarak oyuncuları heyecanlandırmıştı. Söylentilere göre oyunun kutu sürümünün çıkışı hakkında konuşuluyor. GamersFirst söylentileri ne doğruladı ne de yalanladı ama bazı toptancı firma ortaklarının bu konuyla ilgili kendilerine geldiklerini doğruladı.

   İşte firmanın bildirisi:
   "APB Reloaded bu yazın en çok konuşulan oyunlarından biri olduğu ve açık betasının çok hızlı büyümesi sonucunda oyun dağıtım piyasasındaki bazı büyük firmaları da cezbetti. Açık betada geçen 6 hafta süresinde 600,000 kullanıcıya erişti ve oyunun ** hayran sayfası çeyrek milyondan fazla hayrana ulaştı.

   Bu başarının sonucu olarak dağıtımcı bazı firmalar bize geldiler. Seçeneklerimizi değerlendirsek de şimdilik bir ortak seçmedik. GamersFirst ücretsiz oynama modeline bağlıdır ve herhangi bir dağıtım stratejisi de bu ilkeler çerçevesinde olacaktır."

   GamersFirst bu bildiriyi IGS firmasından Paul Lombardi'nin ** mesajında APB Reloaded retail sürümünün 29.99$ olacağını yazmasından sonra yayınladı. Bu mesaj daha sonra silindi. APB Reloaded halen açık beta safhasında.

   http://apbreloaded.gamersfirst.com/
   Bu makalenin forum konusu: GamersFirst ve APB Reloaded retail sürümü Yazan Haberci Forum konusunu göster