• Earthrise MMO çıktı, yeni detaylar

   Iceberg Interactive ve Masthead Studios bugün Earthrise oyunlarının çıktığını duyurdular.   Kıyamet-sonrası temalı MMORPG oyun Earthrise çevrimiçi olarak dijital indirmeye sunulmuş durumda. Iceberg oyun için %40'lık bir fiyat indirim yaptıklarını ve ücretsiz genişletme ekini duyurdu.

   Güncellemeler ve Yamalar
   MMO oyunlarda hep olduğu gibi Earthrise da halen geliştirilmeye devam ediyor. Güncellemelerde sunucu dengesi ve ağ performansı artırılarak lag azaltılmış, FPS oyun oynanışı geliştirilmiş. Dahası auto-stacking, exploration ödülleri ve paylaşılan party tecrübesi gibi oyuncular tarafından talep edilen çeşitli özellikler eklenmiş. Bunlarla birlikte crafting işlemi ve PvP ile PvE dengesi de geliştirilmiş.

   Territorial Warfare genişletme eki geliyor
   Ücretsiz Earthrise genişletme ekinin bu ay sonunda çıkacağı duyuruldu. Bu içerik genişletmesi ile oyunun dünyası iki katına artıyor ve yeni oyun içeriyle birlikte yeni özellikler oyuna ekleniyor. Oyuncular bir bölgeyi ele geçirebilecek, burada üsler kurabilecekler ki bunlar da düşman tarafından savaşlarda ele geçirilebiliyor. İyi inşa edilmiş ekonomik yapılar oyunculara en iyi kaynakları sağlıyor ve bu da silah ve zırh olarak geri dönüyor. Ayrıca ordu yapıları, duvarlar, kapılar ve kuleler dahil, üs savunmasında kullanılabiliyor.

   Earthrise özellikleri:
   • Benzersiz sandbox ortamı, oyuncuların eylemlerinin tüm oyun dünyasını etkilemesini sağlıyor
   • Yüksek teknoloji kıyamet-sonrası oyun ortamı ve ayarları
   • Sofistike PvP mekanizması
   • Dinamik hedefleme, özelleştirilebilir güç zırhı ve yüzlerce yüksek teknoloji silah ile dinamik üçüncü-şahıs savaşlar
   • Derin crafting mekanizması oyuncuların benzersiz itemler dizayn edip üretebilmesini sağlıyor
   • Yeni başlayanlar için kolay, hardcore oyuncular için ise pek çok meydan okuma içeriyor.


   http://play-earthrise.com/
   Bu makalenin forum konusu: Earthrise MMO çıktı, yeni detaylar Yazan Haberci Forum konusunu göster