• Godswar Online yeni zone detayları

   IGG firması MMORPG oyunları GodsWar Online'a yeni eklenecek bölgeler ile ilgili detayları açıkladı.   5 yeni bölge eklenecek: Bay Under Attack, Training Ground, Atlantis Portal, Medusa's Island ve Wonderland

   Bay Under Attack

   Bu bölgeye girebilmek için en az level 50 olmanız ve en az 2 oyuncu ile takım kurmuş olmanız gerekiyor. Buradaki yaratıklardan spellbook, gem, crystal, kısıtlı-zamanlı fashion itemleri ve 4 tipte attribute artışı sağlayan ekipman itemleri.

   Training Ground

   Bu bölge 3 zorluk seviyesine sahip. Oyuncular en kolayını level 60 dan sonra girebiliyor. Orta zorluk level 80 ve en zoru da Level 91'de açılıyor. Bu zone 7 alana bölünmüş karanlık bir mağara. Herbiri farklı yaratıklar tarafından korunuyor. Bölgeden çıktıktan sonra her oyuncu performanslarına göre biraz tecrübe ve talent puanı kazanıyor.

   Atlantis Portal
   Bu bölge sadece level 90'a erişmiş olan oyunculara açık. Buradaki yaratıklar şirin görünebilir fakat dikkatli olun. Aslında çok tehlikeliler. Bazı yaratıklar evcilleştirilebilir ve değerli exp haplarına dönüştürülebilirler. Ayrıca bölgede HardPoint kazanabilirsiniz. Bunlar sınıfınıza-özgü veya pet-spesifik itemler satın almada kullanılabilir.

   Medusa's Island

   Medusa'nın adası 2 zorluk seviyesine sahip ve oyundaki en zorlu bölgelerden biri olarak görülüyor. Bu bölge sadece level 90 ve üzerine açık. Bölgedeki yaratıklar hareketinizi kısıtlayabilir, belirli süre hasar veren büyüler yapabilirler veya diğer hilelerle ekip oyununuzu test edebilirler. Oyuncular bu bölgeden SimplePoint kazanarak bununla da stone, senior gem ve vestment yaratmada gerekli itemler gibi çeşitli itemleri satın almada kullanılabiliyor.

   Wonderland
   Sadece 120+ level oyuncuların erişebiliyor ve haftada 2 kezden fazla girilemiyor. Bu bölge 8 farklı stil ve içeriğe sahip alanlara bölünmüş durumda. Her alanın çeşitli senaryoları var. Oyuncu sadece bir senaryoyu bitirdikten sonra wonderland macerasına devam edebiliyor. Her senaryo oyuncuya ultra-nadir item sağlayabiliyor. Ayrıca yaratıklardan olağanüstü malzemeler düşebiliyor.

   http://gw.igg.com
   Bu makalenin forum konusu: Godswar Online yeni zone detayları Yazan Haberci Forum konusunu göster