• Pockie Ninja haftasonu etkinlikleri

   NGames firması Naruto temelli MMO oyunları Pockie Ninja'nın 25 mart 2011'de açık betadan sonra 3 milyon üyeye ulaştığını duyurdu. Bu günde 50 bin kayıt demek.   Dünyanın her tarafından anime hayranları ve oyuncular Pockie Ninja tecrübesini yaşıyorlar ve Chapter II: Revenge of Aizen güncellemesi ile oyun daha da gelişmiş durumda. Oyuncular evcil hayvan besleyebiliyor, görevler yapabiliyor, çoklu savaşlar yapabiliyor, gizli hazineleri bulmak için dünyayı araştırıyor ve en önemlisi benzersiz item ve özel ninja güçlerini kullanarak birbirleriyle çeşitli arenalarda kapışabiliyorlar.

   NGames firması başarılarını kutlamak için oyunculara çeşitli etkinliklerle özel hediyeler sunuyor:
   Etkinlik 1: Bir Dilek Tut ve Hayalindeki Giysiye Sahip Ol
   Karakterlerine 10 golden bean'den fazlasını transfer edenler özel hediye kutusu sahibi oluyorlar. Bu kutu içerisinde oyundaki karakterlere hızlı level yükseltme gibi kazançlar sağlayan orange giysilerden herhangi birine sahip olmalarını sağlayacak Orange Outfit Wishing Pot var.

   Etkinlik 2: Haftasonu Define Avı
   Pockie Ninja dünyası oyuncuların bulmasını bekleyen gizli hazinelerle dolu. Taşlar kullanarak oyun dünyasını araştıran oyuncular bütün haftasonu boyunca ek hediyelere sahip olacak. Taşlar belirli sayı üzerinde kullanılınca hediyeler otomatik olarak açılıyor.

   Etkinlik 3: Kazanmak için Login olun
   Pockie Ninja'yı beğendiyseniz bu zaten en kolayı. Hafta sonu 3 gün üstüste - 27, 28 ve 29 mayısta - login olup 50 hediye kuponu kazanabilirsiniz. Bunları daha sonra oyun içi itemler karşılığında değiştirebilirsiniz.

   http://ninja.game321.com/
   Bu makalenin forum konusu: Pockie Ninja haftasonu etkinlikleri Yazan Haberci Forum konusunu göster