• Wonderland Online yeni pill detayları

   IGG firması Wonderland Online'ın oynanış mekaniğini büyük çapta değiştirecek potential pill'ler ile ilgili detaylı bilgi verdi.   Oyuncular potential pill kullanarak karakterin hizli potansiyelini ortaya çıkarabilir fakat bazen herşey istendiği gibi gitmeyebilir.

   Risk vs Ödül
   Bir Potential Pill karakterin, human pet'in veya mount'un potansiyel gücünü uyandırmak için kullanılan bir item'dir (hap). Eğer tedavi başarılı olursa attribute puanları otomatik olarak ekleniyor, fakat başarısız olursa hap tarafından eklenecek olan puanlar tam tersine eksiltilebiliyor. Haplar satılamıyor ve eğer atılırsa anında yokediliyor.

   Potential Pill kullanımı
   Haplar bir oyuncunun karakterinde, human pet'lerde veya mount'larda kullanılabilir. Açılabilen 12 potansiyel level var. Fakat bir kullanıcı eğer pet'inin attribute puanlarını artırmak için Potential Pill kullanırsa pet satılamaz.

   Tüm Pet'ler eşit değildir
   Eğer unlock edilmiş potansiyel bir quest pet'i amity çok düşük diye oyuncunun takımını terkederse veya oyuncu salarsa, önceki potansiyel gücüne sahip oluyor. Fakat oyuncunun bir savaştan veya Item Mall'dan aldığı bir pet ayrıldıklarında potansiyel güçlerini kaybederler, oyuncu daha sonra geri alsa dahi.
   Bu makalenin forum konusu: Wonderland Online yeni pill detayları Yazan Haberci Forum konusunu göster