• Rift 7 gün ücretsiz deneme programı ve arkadaşını abone yap etkinliği

   Trion Worlds bugün oyuncuların Rift oyununu ücretsiz tadabilmeleri için iki yeni program başlattı.   Rift 7 gün ücretsiz deneme programı oyuncuların fantazi MMO oyunun bir haftalığına hiçbir ücret ödemeden tecrübe edebilmesini, Ascend-a-Friend programı ise şu anki abonelerin Guardian ve Defiant rütbeleri için yeni oyuncular bulmalarını ödüllendiriyor. Bu iki yenilik çok sayıda özellik ve ** entegrasyonu, yeni 10 kişilik raid içeriği ve üç yeni dinamik bölge etkinlikleri getiren en son Rift 2.3 güncellemesi ile geldi.

   www.riftgame.com/freetrial adresinden oyunu bir haftalığına ücretsiz test edebilirsiniz. Ücretsiz deneme oyuncuları istedikleri zaman tüm oyuna yükseltme yapıp oyundaki karakterleri ile kaldıkları yerden devam edebilirler. Ascend-a-Friend programı ile, şu anki Rift oyuncuları arkadaşlarına sınırsız sayıda 7-günlük kullanım sunabilir ve yeni üye katmalarında aşağıdaki ödülleri kazanıyorlar:

   • Ascend 1 Friend - Eğer sadece tek bir arkadaşın Rift'e abonelik satın alırsa, aşırı sadık ve sevimli bir evcil hayvanın oluyor, Courage.
   • Ascend 2 Friends - Popülersin ve bunun farkındasın. Bu su götürmez gerçeği 2 arkadaşını oyuna katarak kanıtlayabilirsin ve karşılığında Trailblazer Hat kazanacaksın.
   • Ascend 3 Friends - Oyuna üç yeni abone katarsan Swift Ember Steed mount sahibi oluyorsun.


   Ascended friend karakterleri otomatik olarak oyuncunun arkadaş listesine ekleniyor ve her biri diğerini 30 dakikada bir summon edebiliyor.
   Bu makalenin forum konusu: Rift 7 gün ücretsiz deneme programı ve arkadaşını abone yap etkinliği Yazan Haberci Forum konusunu göster