• APB Reloaded açık beta tarihi belli oldu

   GamersFirst firmasının APB oyununu RealTime Worlds'den almasından beri oyunun geliştirilmesi hızlı bir şekilde devam ediyor. Firma oyunun resmi açık beta başlangıç tarihini duyurdu.   Oyuncular 18 mayıstan itibaren oyunu test etmeye başlayabilecekler. Daha öncesi için davet edinmek mümkün fakat bazı işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor:
   "Şu andan açık beta başlangıç tarihine kadar (önümüzdeki iki hafta) pek çok kişiye (amerika için 17 yaş ve üzeri, diğer yerler için 18 yaş veya üzeri) iki işlemi gerçekleştirdiği takdirde erken erişim sağlayacağız: 1) GamersFirst kullanıcı hesabını uygun bilgiler ile yaratacak ve sonra 2) G1 hesabına kayıtta kullandığı eposta adresini APB sayfasında (www.gamersfirst.com/apb) Newsletter Signup Email formuna girip gönderecek. Bu şekilde sunucuları tam açmadan önce yavaş yavaş doldurmamızı ve durumu gözlemlememizi sağlayacak."

   Önümüzdeki iki hafta boyunca oyunla ilgili önemli bazı özellikler de düzenlenecek, ör yeni skill rating sistemi ve skill-tabanlı bölge ayırma ve ilerleme. Ayrıca açık beta sırasında spawn ile ilgili bazı düzenlemeler de yapılacak.

   http://apbreloaded.blogspot.com/2011...new-items.html
   Bu makalenin forum konusu: APB Reloaded açık beta tarihi belli oldu Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 2 Comments
   1. dreamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dreamy -
    umutla bekliyoruz
   1. Doguscey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doguscey -
    tarıhı bellı olmadan once sakin bekliodum ama sımdı tarihi belli olunca bı heyacan olustu bende