• Need for Speed World yeni multiplayer modu

   Electronic Arts'ın ücretsiz oynanabilen yarış oyunu NFS World için yeni bir güncelleme geliyor.   Oyuncular artık yarışı kazanabilmek ve polis güçleri ile kapılabilmek için üç arkadaşı ile takımlar oluşturabilecek. Bu yarışı kazanmak için yol blokları, çiviler ve ölümcül rhino SUV'leri aşmak gerekiyor.

   Oyuncular ek olarak yeni power-up ile tanışıyor: arkadaşlarının yakalanmasını önlemek için sıradan evade'den daha güçlü bir patlamaya sahip Team Emergency Evade ile bir takımı aşırı hız artışı sağlayan Team Slingshot.

   Ek Olarak, NFS World oyuncuları arabalarını pencere saydamlığı, kasa altı neon ışıkları, plakalar, tekerlekler ve alçaltma kit'leri ile daha da fazla modifiye edebilme şansına sahip oluyorlar.

   EA sonunda NFS World'un Dolby Axon ses teknolojisini kullanacak ilk oyun olduğunu duyurdu. Bu yeni teknoloji oyuncuların hedeflerini organize ederken, oyun stratejisi belirlerken ve mükemmel kaçış taktikleri belirlerken sesli olarak birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayacak ve bunun için ayrı bir uygulama çalıştırmaları ve hatlarını fazla harcamaları gerekmeyecek.
   Bu makalenin forum konusu: Need for Speed World yeni multiplayer modu Yazan Haberci Forum konusunu göster