• Picaroon'a yeni güncellemeler geliyor

   Nice Technology firması MMO gerçek zamanlı strateji oyu Picaroon'da bahar temizliği yapıyor. Oyunun betasında yapılan yeni güncellemeler yeni başlayanlar için kolaylıklar sunuyor.

   "Dokümanların en son okunan şeylerden biri olduğunu biliyoruz. Mutfak yansa, insanlar mikrodalganın rehberi yerine google'a koşuyor. Biz de tutorial'ları interaktif yaptık ve "questorial"lar ortaya çıktı."

   "Bunlar seri görevler olarak oyuncuya oyunun özelliklerini tanıtıyor. Son olarak PvE korsan savaşlarını questorial olarak ekledik, böylece oyuna yeni olanlar dövüşlere katılarak yeteneklerini deneyebilirler."   Ayrıca daha fazla oyuncunun süper gemi ve süper denizaltıları tecrübe edebilmesi için End-Game'de değişiklik yapılmış. Oyuncular haritada belirledikleri yerlere işaretler koyabiliyor ve sonraki hedeflerini ve düşmanlarının yerlerini daha sonra hatırlayabiliyorlar.

   Sırada ise yörüngede olacak lazer topu uydusu ile Teknoloji Merkezi isimli yeni bina var. Adaları savunmak için yeni stratejiler de yeni oyun modu "persisten Picaroon" ile önümüzdeki aylarda oyunda yerini alacak.

   Picaroon şu an açık beta aşamasında.
   Bu makalenin forum konusu: Picaroon'a yeni güncellemeler geliyor Yazan Haberci Forum konusunu göster