• Free Realms güncellemesi oyuncuları çiftlik sahibi yapıyor

   Sony firması Free Realms oyununa farklı türde bir çiftçilik katıyor ve kazma kürek ve kir içinde tarım da ücretsiz oynanabilen oyunun PC sürümünde yerini alıyor.   Yeni Free Realms güncellemesi ile oyuncular ücretsiz olarak bir Wild Farm sahibi oluyorlar. Burada ekin ekme, yetiştirme ve hasat işlemleri yaparak benzersiz itemler elde edebiliyorlar. Ayrıca çiftlikte oyuncuların ekinlerini paraya çevirebildiği mini-oyunlar da var. Çiftçiler kendi alanlarını düzenleyebiliyorlar ve diğer çiftçilere yardım ederek ödüller kazanabiliyorlar.

   Ek çiftlik ve itemler gerçek para ile Cash shop'tan satın alınabiliyor. Oyuncunun sahip olduğu çiftlikler level 20'ye kadar yükseltiliyor ve yeni araçlar, itemler, tohumlar, görevler ve para kazanma şansı getiriyor. Ama bu sadece para ödeyen üyeler için. Ücretsiz oynayan oyuncular çiftliklerini level beşe kadar ücretsiz olarak yükseltebiliyorlar fakat devamı için paralı üyelik gerekiyor.
   Bu makalenin forum konusu: Free Realms güncellemesi oyuncuları çiftlik sahibi yapıyor Yazan Haberci Forum konusunu göster