• RuneScape güncellemesi klan desteği getiriyor

   Jagex firması sonunda uzun zamandır beklenen RuneScape klan sistemini ekledi.   Bu güncelleme oyuncuların klanlarını organize edip yönetebilmesi ve reklamını yapabilmesi için araçlar sunuyor.

   Clan güncellemesi aşağıdaki özellikleri getiriyor:
   * Oyun içi klan desteği - Artık oyuncular oyun içerisinde klanlarını yaratıp üyeler katıp bu üyelere rütbe ve ünvan verebilecekler.
   * Ek Klan sohbet kanalları - Güncelleme ile iki yeni sohbet kanalı ekleniyor: Şu anki Clan Chat sistemi olduğu gibi kalıyor fakat ismi Friends Chat olarak değiştiriliyor. Yeni kanal ise oyuncuların klan üyeleri ile özel haberleşme yapabilmesini (ve diğer klanların sohbetine misafir olarak katılabilme) sağlayacak. Oyuncular üç kanalı da aynı anda takip edebilecek.
   * Klan kampları - Klan üyeleri RunScape haritasında yeni alan olarak, klanların sosyalleşmesi, üye alması ve plan yapması için kullanılacak yeni bir bölüme erişebilecekler. Klan kamp alanı yeni bir klan başlatmak ve yeni özelliklerle tanışmak için başlangıç noktası görevi görüyor.
   * Klan özelleştirme - Oyuncular klanlarını, sloganlar, motifler ve renklerle özelleştirebiliyorlar. Bunlar klan pelerinlerine ve vezillum adındaki yeni iteme yansıyor. Vexillum klan bölgesini işaretlemek için yere konuluyor. Ayrıca klan hakkında bilgi vermek için incelenebiliyorlar.
   * Klan web sayfaları - Her bir klanın klan üyelerinin, yüksek skorların, istatistiklerin ve bilgilerin listelendiği özel bir web sayfası oluyor. Klan web sayfaları özel ve herkese açık klan forumuna da sahip oluyor.
   * Derecelendirilen Klan savaşları - Rated Clan Wars, yeni klan-spesifik oyun içeriği, popüler klan savaşları aktivitesinin tekrar dizayn edilmiş hali. Klanlar diğer klanlar ile savaşıp sonuçlarına göre derecelendiriliyorlar.
   Bu makalenin forum konusu: RuneScape güncellemesi klan desteği getiriyor Yazan Haberci Forum konusunu göster