• Angels Online oyunu ile ilgili yeni bilgiler yayınlandı   IGG firması MMO Oyunları Angels Online için yeni bilgiler yayınladı.

   Angels Online oyununda her biri farklı yeteneklere sahip beş robot tipi var:

   Cat Drive ve Dog Drive robotları
   Temel robotlar arasında bu iki robot oyuna yeni başlayanlar tarafından tercih ediliyor. Hafif zırhları ve düşük kirlilik/kirletme seviyeleri kontrollerini kolaylaştırıyor. Güçleri az ve basit fonksiyonlarla donatılmışlar. Dizaynları çoğu kasabalının sevdiği temel evcil hayvanlar baz alınarak yapılmış.

   Cat Battle ve Dog Battle robotları

   Cat ve Dog Drive robotlarının yükseltilmiş sürümleri olan bu robotlara ek zırh kaplama ile daha iyi koruma sağlanmış. Yeni thruster sistemi daha hızlı güç ve hız dolumu sağlayarak daha pürüzsüz bir gezinti sağlıyor.

   Pengiun ve Koala robotları
   Penguen ve Koala robotları özel olarak koleksiyoncular için dizayn edilmiş nadir robot serilerindendir. Demir Kaledeki (Iron Castle) bir bilim adamı tarafından yapılan bu robotlar temel kontrollere sahipler fakat aynı zamanda, henüz kimsenin keşfedemediği, garip yetenekleri de varmış.

   Fruit Dish Robot
   Bilimadamının biri bir gün (fıkra gibi, evet) yemeğinden esinlenip meyva-temalı bir robot yaratmaya karar vermiş. Robot'un dış kaplamasına meyva figürleri işlenmiş. Petal-tipi dizaynı ile yaprak hissi de verilmiş. Oyunda dişi melek tarafından tercih ediliyor.

   Deepsea Bomb
   Angels Online oyunundaki en nadir itemlerden biri. Normal bir robottan çok bir binek görevi görüyor. En son yüksek-teknoloji araçlarla donatılmış olan robot en azılı deniz yaratıklarının bile korkup saklanmasına yol açabilir. Karanlık, metalik görüntüsü hedefine çok yaklaşana kadar tespit edilmesini engelliyor ve bu da gizli saldırılar için ideal yapıyor. Ölümcül torbidoları ile inanılmaz güçlere sahip.
   Bu makalenin forum konusu: Angels Online oyunu ile ilgili yeni bilgiler yayınlandı Yazan Haberci Forum konusunu göster