• Eden Eternal kapalı beta kayıtları başladı

   Grand Fantasia ve Kitsu Saga geliştiricisinin Anime-tarzı en son MMORPG oyunu Eden Eternal kapalı beta safhasına geçiyor.   Çeşitli ırklar, mistik yaratıklar, görkemli köyler ile dolu sihirli dünyada oyuncular ilerlemek için gizemli Soul Stone etrafındaki eski sırları çözmeye çalışacaklar ve köklerini bulmak için Eternal Children'e yardım edecekler. Oyunun bazı özellikleri:

   • Sınıf Değişimleri: Kilidini açtığınız sınıfa istediğiniz an geçebiliyorsunuz. Eden'de ilerledikçe 15 benzersiz sınıfa erişebileceksiniz.
   • Oyuncu Şehirleri: Guild'inizin Eden'de şehrini kurmasına yardım edin. Çok fonksiyonlu yapılar kurun ve ** yapın.
   • Benzersiz Irklar: Human, Beast Men, Frog Men ve diğer yarı-hayvan ırklar Eden dünyasındalar. Her bir ırkın tarihçesi oyunun hikayesi ile tamamen içiçe ve Soul Stone'un sırlarını çözmenizde çok yardımı olacak.
   • Çok yönlü boyama sistemi: Oyuncular karakterlerinin zırh ve görünüşlerini çok sayıda renk ve stilden seçerek özelleştirebilirler. Nadir ve egzotik boyalar için Eden'i araştırın.


   Yeni çıkacak oyuna ilk başlayanlardan olmak istiyorsanız oyunun resmi sitesine gidip kayıt olabilirsiniz: http://edeneternal.aeriagames.com
   Bu makalenin forum konusu: Eden Eternal kapalı beta kayıtları başladı Yazan Haberci Forum konusunu göster