• Realm of the Titans özel Alfa Testi duyuruldu

   Aeria Games yeni DotA esintili aksiyon strateji oyunları Realm of the Titans için başvuruları kabul etmeye başladıklarını duyurdu.   Nisan ayında gerçekleşecek alfa testi ile, başvuruları kabul olan MOBA oyuncularının oyunla ilgili yorumları, tavsiyeleri alınacak. Başvurmak isteyenler oyunun resmi forumunda gerekli bilgileri bulabilirler: http://www.aeriagames.com/forums/en/index.php?f=1320

   Başvurular 28 mart tarihinde sona eriyor. Seçilen oyuncular eposta ile haberdar edilecek ve yılın en çok beklenen oyunlarından birini ilk görenlerden olacaklar.

   Alfa testinde olacaklar:

   • Tüm Kahramanlar - Oynanabilir tüm kahramanlar önizleme için mevcut olacak. Bazı kahramanlar kilitli durumda fakat Alfa testine katılanlara verilen oyun parası ile satın alınabiliyor.
   • MOBA / DotA oyuncuları - Katılımcılar MOBA türüne aşinalıklarına göre seçilecekler ve Alfa Test ile ilgili anketi doldurmaları istenecek.
   • Anahtar Özelliklerin Testi - Alfa testine katılanlar zengin, pürüzsüz grafikler, gelişmiş yapay zeka ve gelişmiş bir eşleşme sistemi deneyecekler. Yapılan tavsiyeler beğenilirse oyunda yer alacak.


   Alfa Test ilk baharın sonlarına doğru olması planlanan Kapalı Beta öncesi gerçekleştiriliyor. Kapalı Beta kayıtları da şu an oyunun resmi sitesinde kabul ediliyor: http://realmofthetitans.aeriagames.com
   Bu makalenin forum konusu: Realm of the Titans özel Alfa Testi duyuruldu Yazan Haberci Forum konusunu göster