• Aion 2.5 geliyor

   NCSoft firmasından Sean Neil 2.5 sürümü güncellemesi ile ilgili olarak şunları söyledi: "İlk yaptığımız oyunculara anketler ile neler istediklerini sormak ve öğrenmek oldu. Sonrasında sene sonunda uygulanacak olan değişiklikleri belirledik ve tekrar oyunculara yapılacak olan değişiklikler hakkında anketler yaptık."

   Bu sene sonunda doğru gelen değişiklikler arasında iki yeni instance göze çarpıyor, Araka ve Bootcamp. Araka her iki faction'dan oyuncuların Balaur tedarik hatlarını kesebilecekleri bir yer. Bootcamp ise "ün ve şöhret" kazanabileceğiniz 10 savaşlık karşılaşmalar olacak.

   Diğer değişiklikler arasında guild sistemi Legion'da var ve level sınırı ile ünvanlar yükseltiliyor. Görünüşe göre 2.5 sürümünün en büyük özellikleri ise Superior Graphics Engine Option (SGEO) ve Grup Rehberlik sistemi.

   SGEO oyunculara kartlarını yakmadan grafiklerini en yükseğe alabilecekleri bir sistem seçeneği sunacak. Grup Rehber sisteminde ise oyuna yeni başlamış veya düşük levele sahip oyuncular yüksek level oyunculardan yardım alabilecek. Yardım edenlerin ödüller kazanabileceği günlük görevler içeren bir sistem.

   2.5 sürümündeki diğer özellikler:

   • Daha çok depolama alanı ve allegaince cloak
   • pet ler için mood göstergesi
   • yeni sınıf skill ve güçleri
   • interaktif dünya haritası
   • karakter yaratmaya eklemeler
   • yeni crafting tarifleri


   Bu makalenin forum konusu: Aion 2.5 geliyor Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 2 Comments
   1. teLfets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teLfets -
    1 ay kadar dayanabildim we bıraktım ben daha basit oyunları begeniyorum sanırım ama aion sınıfının en iyilerinden biri özelliklede görsellik konusunda
   1. fetso54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fetso54 -
    LwL Kasmak nekadar zor olsada bence gerekeninde bu olması lazım... ama Grafik açısından bence on mumara bir oyun. Herkeze tavsiye ederim. yeterince türk olmadığından uzun süreli oynanmıyor. ama benim yaklaşık 10 tane çar ım var ve farklı 3 serverda oynadım gerçekten çok güzel. ing. biliyorsanız elit legionlarda yer bulabilirsiniz.