• Last Chaos Yılbaşı Etkinliği

   Oyuncular Randol'da fountain önündeki yılbaşı ağacına ornament (süs) ekliyor ve bu süsler belirli bir sayıya ulaşınca, sunucuda duyuru yapılacak, 5 dakika sonra da ağaç dibine hediyeler düşmeye başlayacak. Her hediye tipinden birer tane alınabiliyor. Her seferinde bir tane düşecek. Tipi her sunucuda her düşüşte farklı oluyor. Item'ler satılamıyor, takas edilemiyor veya warehouse'a konulamıyor. Oyuncular saat başı holiday cheer isteği de yapabiliyorlar. Holiday cheer ağaç geliştikçe güçlenen bir buff. Ve oyuncular hediyeler için geri sayma görecekler. Bu sayaç oyundan çıkıldığında veya zone değiştirildiğinde?/dışında olunduğunda sıfırlanıyor. Eğer geri sayma sona erdiğinde dışarıdaysanız sayaç zaman aşımına uğruyor ve bir hediye kutusu görünüyor. Bu kutu içinde tatil itemi bulabilirsiniz ama bu garanti değil.

   Ornamentler herhangi bir yaratıktan düşürülebiliyor. En yüksek düşme şansı beyaz yaratıklarda.

   Ağaç basit bir görüntüde başlıyor ve süs eklendikçe büyüyor. Tamamen dolu ağaç aşağıdaki resimdeki gibi olacak.

   Süsler (ornament)


   Özel Yılbaşı Item'leri
   Bazı özel item'ler oyuna eklendi. Bunların bazıları gift box'dan düşüyor bazıları da item mall'da satılıyor.
   Warehouse Ticket - Bu item istediğiniz yerden deponuza erişebilmenizi sağlıyor. Item'e tıkladığınızda warehouse açılıyor.
   Grocer Ticket - Bu item istediğiniz yerden merchant Gerel'e erişebilmenizi sağlıyor. Item'e tıklaıp istediğiniz dükkan penceresini seçin.
   Reindeer Pet Change Book - Bu item bir L16+ atı aşağıdaki resimdekine dönüştürüyor. Event bitene kadar kalıyor (yıl sonu).
   Bu makalenin forum konusu: Last Chaos Yılbaşı Etkinliği Yazan cronos Forum konusunu göster