• Dov** Business Tycoon'a Mansion sistemini ekledi

   Dünya çapında en popüler çevrimiçi iş dünyası simulasyonu olan Business Tycoon Online (BTO) oyununa yeni mansion sistemi eklendi.   Yeni özellik iş adamlarının garaj, özel havaalanı ve zor kazandıkları oyun içi malzemeleri sergilemek için madalya sergisi gibi binalar yapabilmelerini sağlıyor. Kumsal ve yüzme havuzu gibi binalar ile harika oyun grafiklerinin tadı çıkarılabiliyor.

   Tüm binalar firmanın imajına ekleniyor. Farklı binalar firmanın gelirini, madalya bonusunu, firma depolama kapasitesini, firma çalışan kapasitesini, yogunluk kapasitesini, rutin ödüllerini, haberleşme etksini, fabrika üretim oranı ve ham madde sağlama oranını artırıyor. Çalışanlar ekstra bonus kazanmak için tüm binalara atanabiliyorlar.

   Bu yeni mansion binalarının yapımı ham madde harcıyor. İş adamlarının bu hammeddeleri fabrika deposundan mansion deposuna transfer etmesi gerekiyor.

   Bu güncelleme Dov**'in daha iyi oyun tecrübesi sunmak için çalışmaya devam ettiğini gösteriyor. Güncelleme oyunun oynanabilirliğini ve oyundaki dengeyi artıracak gibi görünüyor.

   Bu konuda detaylı bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edin:
   http://bto.dov**.com/
   Bu makalenin forum konusu: Dov** Business Tycoon'a Mansion sistemini ekledi Yazan Haberci Forum konusunu göster