• ArenaNet Guild Wars 2 DLC mahzen konusunda açıklama yaptı

   Geçenlerde PC Gamer ArenaNet'in mahzenleri Guild Wars 2 için DLC olarak göndereceği söylentisini çıkarmıştı. Oyunu geliştiren firma hayranların bu konuda hayal kırıklığına uğramamasını, henüz bu konuda bir karar varmadıklarını söyledi.   Oyunun ana dizayn elemanlarından Eric Flannum'un bu konudaki sözleri:
   "Selamlar, PC Gamer'deki makaleyi okuduktan sonra bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak gerektiğini düşündük. Öncelikle, henü ne sunup sunmyacağımıza karar vermedik. Mahzen sorusuna cevabım, oyuncularımız en çok neyle ilgileniyorsa kabulumuzdur. Eğer çıktıktan sonra eğer daha fazla hikaye içeriği isterseniz, daha fazla mahzen, daha fazla etkinlik, harita veya aklımıza şu an gelmeyen şeyler, hepsini sağlamaya çalışacağız çünkü sizi mutlu etmek bizim başarıya giden yolumuz.

   Bunu DLC olarakmı (GW1 deki bonus görev paketleri gibi) yoksa (Eye of the North gibi) genişletme ekleri ile mi yapsak henüz karar vermedik. Oyun dükkanında XP artırma itemleri gibi şeylerin olup olmayacağı konusunda ise sadece daha önce söylediğimizi söyleyebilirim, böyle birşey olacağı zaman detaylarını duyuracağız ve bizim temel felsefimizde sizin oyunu oynamak için ekstra para harcamanız gerekmemesi yatıyor."

   Kesin bir "hayır" değil. Sadece emin olmadıklarını söylüyorlar. PC Gamer belki sadece fikri ortaya attı, ama ArenaNet bu fikiri uygulamaya karar verebilir.
   Bu makalenin forum konusu: ArenaNet Guild Wars 2 DLC mahzen konusuna açıklık getirdi Yazan Haberci Forum konusunu göster