• [JD] Astrolabe ile sınırsız sayıda ışınlanma   Bir sürü işaretli Portal Charm'ınız olduysa ne kadar çok yer kapladıklarını biliyorsunuzdur.

   Neden bu kadar çok yeri Portal Charm'lara harcayasınız ki? Astrolabe ile her zamankinden daha çok yeriniz olacak.   Astrolabe favori yerlerinizin 9 tanesini kaydedebiliyor ve enerjisi olduğu sürece istediğinize sınırsız sayıda ışınlanabilmenizi sağlıyor.   Astrolabe 7 günlük enerji ile geliyor. 7 gün sonunda tabiki buna devam etmek isteyeceksiniz, bunun için onu tekrar şarj etmeniz gerekecek. Tekrar doldurmak için şarjları Sunstream'^deki Skylord Adra'dan (195, 104) veya Marketplace'den alabilirsiniz.   Skylord'dan Stardust Recharger (1 günlük), Bright Star Recharger (14 günlük) veya Marketplace'den Astrolabe Recharger (7 günlük) aldıktan sonra, Astrolabe Charging'i seçerek ışınlanma aracınızı tekrar şarj edin. Enerji toplanarak birikir, yani tekrar şarj etme ihtiyacı duymadan aylarca yetecek kadar şarj edebilirsiniz.

   Portal Charm'ların Astrolabe sonrasında eskisi kadar yararlı olmadığını düşünüyorsanız üzülmeyin, onlar için ek kullanım alanları yarattık.   Artık görev kayıtlarında (quest log) gidilecek yere charm ikonuna tıklayıp direk ışınlanarak gidebilirsiniz. Bu çantanızdan bir portal charm harcar fakat önceden gidip işaretlemekten çok daha iyi.

   ** NOT: AstroLabe ile Affinit Lands'de yerlerinizi kaydedemezsiniz.

   Astrolabe ve Astrolabe Recharger Marketplace'de Gift Pack -> New altında bulunabilir.
   Bu makalenin forum konusu: [JD] Astrolabe ile sınırsız sayıda ışınlanma Yazan cronos Forum konusunu göster
   Comments 3 Comments
   1. DamagEd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DamagEd -
    çok sagol yine oyuncuları soyma yolunu bulmuslar haftalık 1 k masrafı var bir kere bulastınmı vazgecemezsinde bu kolaylık bagımlılık yapar.
    4 jaden astralob marketplacede ' New ' bölümünde birde her hafta 2.5 jaden de sarj icin verilecek.Ama zaman sorunu yasayanlar online olmakta zorlananlar icin cok iyi bir secenek.tüm eventleri cok kısa sürede yapabilirler
   1. Earendil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Earendil -
    Güzel bir olay ama yinede oyuncu soymaktan başka bir şey değil
   1. DamagEd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DamagEd -
    Sorma haftada 800 g ,potsuz kasın diyorlar resmen.Az insaflı olsalar alırdım 200-300 g arası.birde herkese 1 hafta sarj itemi dagıttılar ki millet nasılsa bedava 1 hafta var diye alsın.Alanda cok olmustur eminim.Özünde cok iyi bir sistem zaman kaybı yok hele birde Atral party de herkeste olması durumunda müthis bir event olur 9 ana noktaya ayarla bossların yanında cık. kesin shurada 7 tur atarız.Tabi ki herkeste olması durumunda