• [GW2] Charr Irkı


   "Motorların gürlemesi ve silahların gürültüsüyle, her günü hayatın dişlerinden çeker alırız"

   Gelişmiş savaş makinelerinin gökgürültüsünü andıran sesi diğer ırkları korku ile titretir. Fethetmek Charr'ların doğuştan gelen haklarıdır.

   Charr ırkı savaşın acımasız potasında işlenmiştir. Tek bildikleri budur, savaş onları tanımlar ve hükmetme arayışları onları daime ileriye götürür. Zayıfların ve aptalların charr arasında yeri yoktur.

   Nesiller önce, charr dini toplumu yıkıp askeri kültürlerinin temeli olan eski Lejyonlarını tekrar kurdular. Charr sahte tanrılara sırtını döndü ve endüstri, ve charr'ların kendisi kadar ölümcül ve acımasız silah ve büyük savaş makineleri yaratmaya yöneldiler. Düşmanlarını yoketmek için her yöntemi kullanırlar, pusu, bombalama veya pençe veya diş. Ne olursa olsun, neye mal olursa olsun, tek önemli olan zafer

   Charr küçükten itibaren savaşçı olmak için eğitilirler. Toplumları savaş grupları, firmalar ve dört büyük lejyondan oluşur. Ash Legion, Blood Legion ve Iron Legion az da olsa müttefiktir fakat Flame Legion'daki din yobazları onlara karşıdırlar. Günümüzde Iron Legion anavatanı Ascalon'u fethetmiş durumda, fakat charr yönetiminde olsa da hala savaşta olan bir ulus. Büyük Black Citadel'den yönetilen üç lejyon insan asilere karşı, uzun zaman önce yokolmuş Ascalon'luların ruhlarıyla savaşıyor ve Flame Lejyonunun zorba lideri kendisini tanrı yapma yollarını arıyor. Charr'ların düşmanları hiçbir zaman bitmez, zaten onlarda başka türlü yapamazlardı.

   kaynak

   Kaynak

   guildwars2.com
   çeviri: [email protected]   Bu makalenin forum konusu: [GW2] Charr Irkı Yazan cronos Forum konusunu göster