• [GW2] Sylvari Irkı
   5 Adet Irk mevcuttur bunlardan biride Sylvari ırkıdır. Irkın Hikayesi;

   "Kötülük Tyria'yı tehdit ediyor, fakat rüyalarımız bize karanlıkta yol gösterecek.. Şafağa doğru."

   Uzun zaman önce yorgun bir savaşçı Maguuma ormanı derinliklerine garip bir tohum ekti. Yüzyıllar boyunca, soluk ağaç büyüdü, dalları ormanı kapladı ve sonunda - yirmibeş sene önce - çiçek açtı ve Firstborn dünyaya adım attı. Onu kardeşleri takip etti, sylvaride mevsimler birbirini izledi, bu garip yerde gözleri merakla açılmış olarak araştırdılar. Daha uyanmadan önce onları besleyen rüya ile şekillenmiş olan sylvari şimdi macera ve dünyadaki yerlerini aramak için Tyria'yı geziyor. Meraklarını görev ile, heveslerini cesaret ile ve savaşı gurur ile dengelemeye çalıştılar.

   Rüya hala ruhlarında uzak bir şarkının yankısı gibi geziniyor. Onunla ırklarının bozulduğunu hissedebiliyor, tüm sylvari arasında empatik bağlantılar kurabiliyor, keşiflerini ve bilgilerini bir nehrin akıntısındaki su gibi paylaşıyorlardı. Ülkeleri ve içindeki zenginlikler ile derin bağlantıları vardı ve yetişen ve çiçek açan herşeyin kardeşleri olduğunu biliyorlardı. Kutsal Ventari Tablet'ine kazınmış derslerin rehberleğinde orman içerisinde bir şehir inşa ettiler ve iyilik yolunda büyünün gizemini özümseyen bir kültür yarattılar.

   Fakat tüm sylvari asil değil ve tüm rüyalar iyi değil. Soluk Ağacın bazı çocukları gölgeli bir yolda yürümeyi tercih ettiler ve karanlık aylar, kötü eğlenceler ve gece yarısı korkunç sırlar fısıldayan kabusa adadılar kendilerini. Kabus Meclisi kardeşlerinin yeteneklerini dışladı ve tüm sylvari'yi kendi kötü felsefelerine çekmek için yol aramaya başladı. Eğer durdurulmazlarsa Rüyayı kötü amaçları ile rahatsız ederek soluk ağacın kendisini çürütecekler, Sylvari'nin asil ırkını kötü ve bozuk bir geleceğe mahkum edecekler. Rüya ve Kabus arasındaki savaşta Tyria'nın en yeni ırkını kahramanlar belirleyecek.

   Ekran Görüntüleri;

   Masaüstü Resimleri;

   http://www.guildwars2.com/global/inc...-2560x1600.jpg
   http://www.guildwars2.com/global/inc...-1920x1200.jpg
   kaynak

   Kaynak

   Kaynak: GuildWars2.com
   Çeviri: Cronos
   Derleme: ErDooM   Bu makalenin forum konusu: [GW2] Sylvari Irkı Yazan ErDooM Forum konusunu göster