• Jade Dynasty - Esper Catalyze Rehberi

   Catalyze

   dikkat

   Dikkat

   Profiency esperinizin level alması için gereken puandır, esperizin skillini her kullandığınızda artar.

   Catalyze işlemi basitçe esperinizin profiency değerini arttırmaktır. Catalyze işlemi için bir esrelic bulmanız veya satın almanız gerekir. Esrelicler çeşitli Dispatch görevlerinden edinilebilir veya marketplace'den (Wyvern-Tiamat blood) satın alınabilir.   Catalyze işlemine başlamak için Esper Mystic'e gidin, çantanızda esrelic ve esperinizin bulunduğuna emin olun. Esper Mystic'den catalyze seçeneğini seçin. Esperi sola, esrelic'i ise sağa koyun ve Start ikonuna tıklayın. Esperiniz profiency kazanacaktır. Esper will gain proficiency.

   Eğer esperiniz bulunduğu levelın istediği profiency'den fazla profiency alırsa otomatikmen level atlar.

   Catalyze işlemi yeterli paranız yoksa fail verebilir. Veya esperinizi levelınız bazında alabileceği max. level'a kadar çıkarabilir.
   Esperinizin çıkabileceği maksimum level sizin levelınıza göre belirlenir .Bu limit formülü şudur; (x/5)+2, x ile belirtilen terim sizin levelınızdır. Örneğin siz 3 level iken esperiniz en fazla level 2 olabilir. Level 10'da 4, Level 30'da ise 8.

   kaynak

   Kaynak

   JD Wiki
   bilgi

   Bilgi

   çeviri; [email protected]   Bu makalenin forum konusu: Jade Dynasty - Esper Catalyze Rehberi Yazan M e я T Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. DamagEd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DamagEd -
    Tesekkürler Mert.

    Not : Bunca lvl dir dispatch grv yaparım daha bana denk gelmedi ama marketplaceden alabiliyorsunuz.Aynı islem Skyblade icinde gecerli skybladenizinde bir an evvel grade almasını istiyorsanız bu itemin skyblade icin olanından alıp bu işlemi tekrarlayabilirsiniz