• BioWare: Henüz Star Wars: The Old Republic konsol sürümünü konuşmadık bile   Eğer BioWare'in sabırsızlıkla beklenen MMO oyunu Star Wars: The Old Republic'in konsol sürümünü umut ediyorsanız daha heveslenmenize gerek yok. Dizayn ve yazar ekibinin başı Daniel Erickson daha bu olasılığı konuşmadıklarını söyledi:
   "Mümkün olup olmayacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Teknik müdürümüze sormam gerekiyor. Fakat size daha bunun hakkında konuşmadığımızı bile söyleyebilirim. Bu konuda BioWare'de hiç kimse bir çalışma yapmıyor çünkü daha çıkarmamız gereken çok büyük ve karmaşık bir oyun var."

   BioWare şimdilik PC sürümüne bağlı görünüyor. Neden olmasın? Erickson'un da açıkladığı gibi PC Star Wars: The Old Republic gibi oyunlar için ana platform:
   "Hepimiz PC'nin dezavantajlarını biliyoruz. Hepimiz bağırıp çağırarak birşeyleri çalıştırmaya çalışıyoruz. Fakat aynı zamanda, arayüz oyunlar için yapılmış. Fare/Klavye arabirimi konsola göre çok daha az kısıtlama getiriyor".

   BioWare Star Wars: The Old Republic çıkış tarihi olarak 2011 baharını hedefliyor.

   kaynak

   Kaynak

   http://www.computerandvide**s.com/article.php?id=254235   Bu makalenin forum konusu: BioWare: Henüz Star Wars: The Old Republic konsol sürümünü konuşmadık bile Yazan Haberci Forum konusunu göster
   Comments 1 Yorum
   1. SCARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCARFACE -
    wtF. bahar
    2011
    yuh