• Elysium Proclamation

   Bu görevi yapmak için 50G ödemek zorundasınız.
   İdeal level:120+ ki, yukarısıda tercih edilir. Çeşitli zamanlarda 150 levellardan "Elysium Proclamation yapıyorum" diyerek yardım gördüğümüz oldu.

   Görevimiz kunlunda 18 tane Celestial Vanguard kesmek. Görev sonunda Celerealm Sacred Vessel adlı bir lotto alıyoruz. Bu lottoyu pek kaale almayabilirsiniz ama birinci ödülü kazanırsanız, ki bu Sinister Orb adlı oyunun en pahalı itemidir, 20k gold kadar "profit" elde etmeniz mümkün. İki kere denedim ödülüm ise, 3 merit incense bundle, servera ascend gelmesiyle ateş pahası sıfatına bürünen 80 tane affinity bead idi. Bunlar 4th prize olur, ve gördüğünüz gibi 50g'yi fazlasıyla verecek şeyler.

   Her neyse. Başlayalım.   Sky Dwellerimiz ile konuşuyoruz. Akabinde highlight'a aldığım Quest Related seçeneğine tıklıyoruz.   Elysium Proclamation adlı görevi seçiyoruz.   Yeşil ile gösterdiğim yerin çevirisi:

   Elysium Proclamationda bir görev, zordur. Ama ödül, daima zahmetinize değerdir. Sadece gerçekten cesur olanlar bu görevi kabul edebilirler. Elysium Proclamation görevini almak istiyor musunuz?

   Yes. (50 gold needed.) adlı seçeneğe tıkladığımız anda çantamızdan bir 50g düşülür. Ve aşağıdaki resimde gösterdiğim itemi ediniriz.   Sağ tık..   Questlerimize böyle birşey eklenir. Başlamaya hazırız.   Kesiyoruz.. Kesiyoruz.. Kesiyoruz..   18 adet celestial vanguard'ı öldürdükten sonra böyle bir box otomatikmen açılır. Finished'e tıkladığınızda aşağıda gösterdiğim lottoyu edinirsiniz.   Oynaması normal bir lottery gibidir. Sağ tık ve şanslı hissettiğimiz anda stop!   Ve ödülümüz aşağıda..   "Öeah." Desemde bu 300k honor eden 3 tane merit incense bundle'yi Donate All your Provisions adlı görev ile teslim ettiğimde, ascend ile tavana vuran honor gemlerden 20 tane alabilmekteyim. Tanesini 15g'den koysam 300g. Anlamı şudur. "250g profit."
   Bu makalenin forum konusu: Elysium Proclamation Yazan M e я T Forum konusunu göster
   Comments 3 Comments
   1. crayzlordtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crayzlordtr -
    bu görevi ilk gördüğümde 50g bi göreve verilirmi demiştim sanırım 50g ye değer bir görevmiş
   1. crayzlordtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crayzlordtr -
    essence rock diye bir item çıktı ne kadar eder bu item ve 2. ödülmüş
   1. M e я T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M e я T -
    Kendi forumunda bir satış konusu varmış. Fiyatı hakkında birşey belirtilmemiş. Soracaktım ama konuyu kitlemişler. Biride dert yanıyordu 'ne bu' diye. Kayda değer birşey bulamadım. Ama satılması için forumuna taşınacak kadar yaygın bişey değilse, elbet ediyordur biraz.